Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktátok hallgatni a Balázsék...

Szoktátok hallgatni a Balázsék reggeli rádiós műsort? Mi a véleményed a három szereplőről, Balázs, Vadon Jani és Rákóczi Feriről?

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 22:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%
Vadon Jani egy gonosz kis törpe.
2022. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
nem
2022. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Én szoktam.


Régen kedveltem Janit a praktikus szemlélete miatt....

... aztán rájöttem, hogy valójában végtelenül proli, nem túl tájékozott, és a környezetvédelemről - ami nagy vesszőparipája - is nagyon gyermeteg elképzelései vannak sokszor. Mármint fontos, hogy reklámozza, de egy csomószor kiderült, hogy kissé fogalmatlan a mikéntekkel kapcsolatban.


Balázst régen se kedveltem, mert jó nag ypofája van, de az utóbbi időben még annyira sem:D Nyomja ezt a spirizsát, ami elviselhető kb, de pl ha interjút készítenek valakivel, egyrészt gyakran kétszer annyit beszél, mint az interjúalany, elmondja a véleményét, majd vár egy igen/nem választ az interjúalanytól... ráadásul gyakran az interjú végeztével kb elismétli azokat a feltevéseit, amit az interjú előtt mondott, függetlenül attól, hogy az interjúalany esetenként konkrétan megcáfolta és az ellenkezőjét mondta.

Kb lenoymja a véleményét mások torkán.


Feri... korrekt átlag ember. Sokszor ő is elég tájékozatlannak tűnik, de az tpl kedvelem benne, hogy direkt felvesz egy ellenvéleményt egy témában akkor is, ha ő maga nem ért egyet vele csak azért, hogy elhangozzanak érvek és ellenérvek mindkét oldalról.


Összességében kezdenek nagoyn megöregedni. Sok fiatalos témát hoznak, de sokszor érzem azt, hogy nem tudnak mit kezdeni vele.


Ennek ellenére hallgatom, mert miért ne. Ami téma már címről sem érdekel, az el se indítom, amit meg 5 perc után túltárgyaltak, továbbnyomom (Spotifyon hallgatom podcastként). De az elmúlt kb 3 évben szinte minden adást meghallgattam.

2022. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
16%
Abszolút pozitív személyiségek, nekem nincs bajom velük. Komolyság néha több kellene, de ettől függetlenül, érdemes őket hallgatni.
2022. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy idő mikor belehallgattam akkor is brutálisan proli egy műsor volt de azóta meg aztán végképp. Már a legminimum dologra sem képesek hogy egy esetleges időjáráselőrejelzést felolvassanak, nemhogy bármilyen értelmes tartalmat összehozzanak. Már végtelenül lebutították, és ez látványosan kiüt mindhármójukon is, (bár eddig se voltak agysebészek) de már pusztítóak, egyszerűen abba kéne hagyniuk. Amúgy is mindig szomorúnak tartottam hogy ezt hallgatja sok ember.. szegény emberek rádióműsora.. #3 válaszoló is leírja hogy mind tájékozatlan, de mégis hallgatja őket. Nem is értem.
2022. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
17%

5, mondj akkor egy másik reggeli műsort, amit érdemes hallgatni.

Az időjárás jelentés nekem am abszolút nem hiányzik. Ha érdekel, megnézem neten, ne húzzák vele az időmet.

2022. dec. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Home office előtt kolléganővel megbeszéltük, hogy ha reggel hallgathatja a Balázsékat, egész nap én választom a zenét. Úgyhogy akkoriban minden nap hallgattam őket, azóta ritkán.


Mikor még volt Z+, szerettem Balázst, csak én közben felnőttem, ő meg nem.

2022. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%

6os vagyok

Ahelyett, hogy lepontoztok, inkább tényleg mondjatok már valami jó alternatívát, amit érdemes hallgatni!:D Nem azét, hogy kötözködjek, hanem hogy hallgathassak valami jobbat..

2022. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
#6 felejts el mindent ami kereskedelmi rádiózás/tvs műsor, hallgass inkább podcastokat
2022. dec. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%
9, podcastként hallgattam őket eddig (Spotify). Hallgatok egyéb podcasteket is. De... na, érted, 2-3 órányi anyagról van szó naponta, nem lehet csakúgy "hallgass podcastokat" módon elintézni:D Ajánlj valamit.
2022. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!