Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek idegen helyen...

Nem merek idegen helyen kakilni. Hogyan győzhetem le ezt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Ülj rá a csészére, és mindent bele!


(mondjuk én reggel elintézem otthon, és onnantól máshol nem szoktam, ez se rossz megoldás)

2022. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be hashajtót reggel és indulj úgy útnak.
2022. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett még eléggé.
2022. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az idegen hely? Párod? Duna Pláza?
2022. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2022. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nagyon sok ember "problémája"- pár éves kortól halálukig... nem korfüggő.. :) Bármennyire természetes , a mindennapi lét velejárója a kakilás, mégis mindenki szereti ezt otthon a "saját" wc-jén csinálni. Én is így voltam, de már legyőztem: " ha kell, akkor megyek... mert sokkal rosszabb, ha megpróbálom visszatartani és ezzel elcseszem a saját magam estéjét, azon izgulva mikor jutok haza, hogy elmehessek nyugiba " :D " De ilyenkor, még most lassan 50 felé is igyekszem gyorsan lerendezni, ha muszáj, mert frusztrál, hogy foglalom a wc-t. A 8 éves fiam, bár fél éves korától folyamatosan hétvégéket tölt a nagyszülőknél, ahogy hazaér, rohan a wc-re kakilni... Pedig természetes lehetne neki, hogy ott is kakilhat, mégis "hazahozza"
2022. dec. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Csak nekem természetes, hogy bárhol vagyok (akár még párkapcsolatban is nőként,) van bátorságom a székletet elengedni?!


Mármint úgy értem, hogy az illemhelyen persze. Nem a másik orra alá - még véletlenül sem!


Akár a másik engedélyével még szellenteni is (persze nem büdöset és nem hangosat, ha lehet.) Mire kiérnék az illemhelyig, addig megszűnik az inger és később bélcsavarodást is kaphatok!!!


Volt már olyan évekkel korábban, hogy kényszeredetten, görcsösen visszatartottam a bélgázokat egy férfi előtt sokáig - az lett az eredmény, hogy a komor arckifejezésemtől "kiszeretett" belőlem.


Akár még viccet is csinálhattam volna belőle - elfogadta volna, mint később kiderült valahogyan. (Haldoklót ápoltam és nem volt semmihez sem kedvem. Szerelmes nem tudtam lenni akkor, flörtre sem voltam képes.)


Nagyon sokáig tartott, mire vissza tudtam hódítani Őt. Kemény meló volt a kölcsönös bizalmat visszaállítani.

2022. dec. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nézd azt, hogy minden ember ezt teszi: okos, szép, csúnya, fiatal, idős, és még maga Einstein is tette ezt. Másrészt: ha nem teszed meg, akkor a bélrendszeredet teszed vele tönkre, aminek kórház lehet a vége. Nem éri meg.
2022. dec. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Szarni jó!" mozgalom 🤣🤣🤣 💩
2022. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
65%
7es örülj szerintem neki, mert sokaknak nagyon nagy probléma és keseríti meg az életét, hogy még otthon sem tud, ha más is van a közelben.
2022. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!