Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért "változhatott" meg??...

Miért "változhatott" meg?? Mire jó ez a viselkedés???? hosszú sztori lent megírom.

Figyelt kérdés
Haragszik rám az egyik ismerősöm, soha többet nem akar velem beszélni, van egy barátja, aki tud a konfliktusról... eleinte bunkó volt velem, nem szó szerint de éreztette hogy gondol ezt-azt.. Mivel egy a munkahelyünk így sokszor összefutok vele mármint nem avval aki nem akar hallani sem rólam hanem a haverjával... Valami okból elkezdett kedves lenni velem, úgy hogy akkor is segített amikor nem volt rá szükségem... Többször látom hogy figyel.. És én ezt nem értem hogy ennek mi az oka, utál avval tisztában vagyok.. de, akkor sem értem mire jó ez a viselkedés??????
2022. dec. 3. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Manipuláció, mint olyan, esetleg?
2022. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért manipulálna?
2022. dec. 3. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert információkat akar kiszedni belőled, vagy más módon szeretne kihasználni. Kerüld messziről.
2022. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaa.. hát azon kívül h szia, meg ha van valami melóval kapcsolatos kérdés vagy bármi ami munkához kapcsolódik.. arról beszélek vele ha kell de ennyi..

Lehet hogy "megfigyel"? De azt is minek?

2022. dec. 3. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Munkakapcsolatot tart. Szimplán.
2023. jan. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!