Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt vannak emberek akik...

Itt vannak emberek akik bántanak támadnak engem mert rádöbbebek arra,hogy értelmetlen volt az egész életem de ezt mert miért gondolják sajnáltatásnak!?

Figyelt kérdés

Rengetegen,sokan sajnálkozásnak veszik a kiborulásomat amikor a sors mindig rá ébreszt,hogy értelmetlenül éltem én meg képtelen vagyok belátni, hogy nincs tovább ennyi volt vége de még mindig görcsösen erőltetni akarom magamnak az életet.

Az unokatestvérem ugyanemiatt öngyilkos lett(amik miatt én akarnám befejezni az életemet végleg már nagyon régen régóta)a másik unoka testvérem meg a tanulást hagyta abba le sem érettségizett.(ő még azt nem erőltette magának)



#sors #jelzése
2022. dec. 7. 22:38
 1/10 A kérdező kommentje:

De vannak a youtuberek pl:a móni szépség világa ő még azt hagyta abba magának.

De mégsem az életéről kellett lemondania!!!

2022. dec. 7. 22:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked súlyos problémád van. Sajnos eléggé zavaros, amit írsz, így érdemben nem tudok segíteni.
2022. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért az öngyilkosságot és a tanulást nem kellene össze hasonlítani.

Attól mert abba hagyod a tanulást még lehet boldog életed.

Szerintem keress fel egy jó szakembert.

Ha nincs a szekemberre pénzed akkor menny el a házi orvosodhoz, kérj tőle beutalót.

2022. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem az előzményeket, de a szorongást és a suicid gondolatokat igen, úgyhogy ha beszélni szeretnél valakivel, én meghallgatlak és megpróbálok segíteni.
2022. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Látom amit írsz, el is tudom olvasni, de mégsem értem, hogy mi akar lenni és miről írsz igazából..ki bánt téged vagy mi nyomaszt rész sem derül ki számomra.


Viszont az életedből csak egy van, ha eldobod akkor nem lesz több. Lehet mondani, hogy ez klisé de akármilyen szarul is érzed magad most, még valószínűleg van hátra 50-60 éved is az életből ami a többszöröse annak amit eddig leéltél. (Gondolom fiatal vagy.) Még számtalan jó is történhet veled, tényleg nem vagy kíváncsi rá, hogy milyen lesz idősnek lenni és milyen leélni egy életet?

2022. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

33éves vagyok az emberi középkor legelején.

És egyáltalán nem akarom megélni az aggastyán/vénkort.

2022. dec. 7. 23:00
 7/10 Darius- ***** válasza:
100%
Mar eldontotted, hogy értelmetlen az életed, mert ezt irtad. Én abban tudok adni tanacsot, ne a tarsadalomtol varj segitséget, hanem magadtol, csaladtol, ha van és azoktol, akikben megbizol.
2022. dec. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2022. dec. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenjót kívánok önöknek is viszlát
2022. dec. 8. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:

És mit éreztél amikor az unokatestvéred meghalt? Feltételezhetően fájt, mivel most is eszedben van, különben nem írtál volna róla a kérdés kiírásakor. Nem felejtetted el.

Átérzem, az enyém is öngyilkos lett 18 éves korában. 14 éves voltam, ennek már lassan 11 éve. A ami napig fáj nekem is ugyanúgy, mit ahogy az egész családomnak.

Szóval, ugyanezt a fájdalmat akarod tovább adni a családodnak/ismerőseidnek?

2023. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!