Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is mindenki siet...

Szerintetek is mindenki siet a mai világban ès nem èr rá a másikkal beszèlni? (nem törődnek a másikkal)

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Beszélgetni jó. Viszont a mások szidasát a panaszársdatot utálom hallgatni. Így nem beszélek szinte senkivel.
2022. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen is meg nem is. Én szívesen beszélgetek, de nem bárkivel és nem bármiről. Ugyanakkor pedig sokszor alig érem utol magam (én egyedül élek, nincs, aki mondjuk besegítsen a háztartásban), szóval tényleg van olyan időszak, hogy baromira nem érek rá senkire, viszont megvannak ilyenkor is azok az időablakok, amikor szakítok alkalmat beszélgetni, viszont nem bármikor, megvannak azok az időszakok, amikor nem érek rá, mert például dolgozom, időpontra megyek orvoshoz, állatorvoshoz viszem a kutyát... stb.
2022. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kettes véleményével osztozom! Szeretek beszélgetni, de nem akármikor! Egyedül élek én is, így mindent nekem kell csinálnom! Ráadásul, van 80 tyúkom + kakasok, amiket szintén egyedül látok el!

Tehát, munkanapokon nincs nagyon semmi szabadidőm! Ami van, azt edzéssel töltöm heti négyszer!

Egyedül az embernek sokszor inkább energiája nincsen a többiekkel foglalkozni. Olykor persze muszáj a barátokra, családra is időt szakítani, mert azért örökké nem jó egyedül!

Edzés közben szoktam beszélgetni pihenőidökben.

2022. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem így van.

A családom, a barátaim, a munkatársaim nem ilyenek. Van időnk egymásra.

Nyilván amikor egy vadidegen rám akaszkodik valahol, akkor nem biztos, hogy éppen beszélgetni akarok vele. Nem vagyok barátságtalan, van, hogy elbeszélgetek idegenekkel pl. várakozás közben. De az teljesen más, mint a hozzám közel állókkal.

Te kitől hiányolod a figyelmet?

2022. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Vagy nem akar, vagy mert nem akarja a felelősséget átvállalni mástól, vagy beszél, de úgy, hogy ami neki fontos. Sokan full-hót fölös dolgokat beszélnek, mondanak egymásnak, nem mindenki szereti a fölös small talkokat.
2022. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem a sietés miatt van.

A netes okostelefonok tömeges elterjedése óta mindenki azon éli az egész életét, emberi kapcsolatai, megszűntek a személyes kapcsolatok, alapból lesz6rja mindenki a másikat.

2022. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit értünk beszélgetés alatt.


Ismeretlenek esetében alapvetően utálom ha feltartanak, elkezdenek beszélni, mesélni, mert igazából semmi értelme, hiszen nem is találkozunk többet. Egyszerűen nincsen tartalma a belőlük kifolyó információnak, szimplán csak kényszeresen átadják azt.


Ha sietek valahova alapból dolgom van.


Nekem a kedvencem hogy alapból hamar belefutunk olyan témába mint a politika és az összes hozzá kapcsolódó agymenés, vagy mindenki kelletlenül elkezdi kifejtei a maga véleményét ami engem végtelenül untat és nem érdekel.


Az mondjuk segíthet, ha olyanokkal találkozik az ember, akivel hasonló az érdeklődés, hobbi és van tartalma az egymás közötti információcserének.

2022. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Illetve amiket még nem szeretek:


Sok embernek "beragadnak" a dolgok. Egy probléma, élethelyzet. Ami oké, egyszer-egyszer meghallgatod, tanácsot adsz. De amikor azt látod, hogy az illető fürdik a helyzetben és esze ágában nincs változtatni akkor rohadt fárasztó újra meghallgatni a lemezt.


Vagy volt haverom aki a mai szemmel nézve incel kategória lenne, és baromi fárasztó volt hallgatni az elméleteit az ő szemével látott párhuzamos dimenzióról ami nem a valóság volt.

2022. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen lett az élet. Minimum 8 óra munka, a legtöbb embernek 1-3 óra utazás naponta, házimunka, alvás.. Alig marad egy kis szabadidő, mindenki kétszer is meggondolja hogy mivel/kivel tölti. Nekem legalábbis így működik.
2022. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok túlterhelt ember van, de szerintem sem ráérés kérdése.
2022. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!