Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy volt kolleganőm kb 2-3...

Egy volt kolleganőm kb 2-3 hetente felhív, hogy mi van velem. Szerintetek miért teszi?

Figyelt kérdés
Volt egy feltűnően csinos és erős egzisztenciával rendelkező kolleganőm… nem voltunk se jóban se rosszban. Kb 5 éve váltottunk mind a ketten munkahelyet. Kb 1 éve 2-3 hetente felhív és érdeklődik a magán dolgaim felől ( nem tolakodóan teszi) illetve kér néha szakmai tanácsot is. Szóba került, h össze futunk egy italra valamikor.. én házas vagyok, ő egyedül neveli a gyerekét.. szerintetek mit tegyek?

2022. dec. 17. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Bizonyára ismered a mondást: "nő és férfi között nincs barátság". Vsz ösztönösen gyanaksol, hogy többet is akarhat. Nehéz ebből jól kijönni. Mert ha a személyes találkozásnál vissza kell utasítanod valami közeledését, az mindkettőtöknek kínos. Ha neked semleges a hölgy és a személyes találkozással semmilyen konkrét célod nincs (valódi szakmai kapcsolat9, akkor vajon van-e bármi értelme összefutni. Hát jól gondold meg, mennyit kockáztatsz és főleg milyen célból.
2022. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
És ebben mi az egészséggel kapcsolatos kérdés?
2022. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem kétséges. El kell dönteni. Végig gondolva én is tudnék szerintem jó tanácsokat adni, irányítsd át hozzám.
2022. dec. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Vannak ilyen nők akik inkább szeretőt tartanak, abból meg inkább házasat ha lehet, mert az tartja a száját.
2022. dec. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!