Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néz mindenki furán vagy...

Miért néz mindenki furán vagy megvetve rám amiért be van festve a hajam? 23/F

Figyelt kérdés

Barátnőmmel hat hónapja vagyunk eggyütt ő állandóan festi a haját hol szőke,hol lila,hol vörös :)

Mégtetszett a dolog nekem is,azelőtt is volt hogy beszerettem volna de soha nem tettem meg,de így most vele rávettem magam és először csak betincseltem,aztán most egy pár napja befestettem az egész hajam szőkére(nem szőke lett hanem olyan sárgás).Azóta sok ember az utcán furán néz rám,sokaknak az arcán azt látom hogy 'micsoda egy büszke fazon' vagy azt hiszem hogy azt gondolják hogy egy aljas valaki vagyok.Engem ezek nagyon zavarnak mivel teljesen igazságtalanul ítélnek meg,nem büszkeségből,felvágásból festettem be eggyáltalán a hajam ahogy legtöbben hiszik,pusztán mert mindig is tetszett és akartam én is hajat festeni.Nem tudom miért ítélnek meg az emberek nőket férfiakat akiknek be van festve a haja,lehet vannak akik felvágni akarnak vele,de legtöbben szerintem úgy vannak ahogyan én,pusztán tetszik nekik ha festett a hajuk.Nem tudom mit kezdjek nagyon zavar hogy látom ezt az ítélkezést az emberek szemében,közben nekem csupán tetszik így a hajam.



2022. dec. 18. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Rakj fel képet csak a hajadról, megmondjuk ha van valami gond!
2022. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Az emberek nagy része folyton keres okokat arra, hogy lenézzen másokat. Az okokban általában semmi racionális sincs, nem gondolkodnak rajtuk, hanem csak ösztönösen ráéreznek hogy "huu xy valamiért kilóg a sorból, amin hőbörögni fogok magamban hetekig!!"


Foglalkozni ezzel nem érdemes; nincs emögött több értelem, mint amikor egy kutya megugat.

2022. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
83%
Mert nem fiús dolog a haj festés. De szard le az összes téglaszaró ikeás bútor lelkű parasztot. :)
2022. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert ez lányos dolog, és legtöbb meleg be szokta festeni a haját.
2022. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem fiú hanem férfi vagy bakker.


fiú=hímnemű gyerek


Te meg egy felnőtt vagy, vagyis férfi=hímnemű felnőtt

2022. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Vélhetően nagyon nem illeszthető a küllemedhez a festett haj.

Lehet, hogy hosszú, ápolatlannak tűnik, de az is lehet, hogy elfelejtetted szinkronizálni a szemöldököd színét a hajadéval.

Nőknél is eléggé kilóg a lóláb, amikor látod, hogy platina szőkére van festve a haja, még az is látszik, hogy ápolt a haja a nőnek és világít alatta két "partvis fej", - mondjuk két fekete, ápolatlan, bozontos, vastag szemöldök. Többnyire ezekre szokták azt is mondani, hogy "mozdony-szőke"...

Arra is érdekesen szoktak reagálni Magyarországon az emberek, ha kiszúrják, hogy másik ember többet akar kezdeni magával, mint ami az ő saját igénytelenségük. -Butuska gonosz törpék, akik a saját tehetetlenségüket mások vegzálásával próbálják ellensúlyozni.

Vastagon pofán kell fosni őket, - szélsőségesebb esetben a fal tövébe rugdosni a dühtől szétrobbant agyvelejüket, hogy el ne csússzon rajtuk valaki!

Ennyi!

2022. dec. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtetted daueroltatni a festett hajadat, mai fiataloknál az oldalt felnyírt göndör haj a divat! Bármennyire beteges is szerintem férfiként. Én mondjuk inkább passzolom az ilyesfajta divatot.
2022. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha kezdő hajfestő vagy, akkor lehet nem sikerült jól a szín.

Amikor életemben először láttam az egyik évfolyamtársamat pirosra festett hajjal, önkéntelenül is azt kérdeztem tőle, hogy és a fodrász életben van még? Aki ennyire eltolta a fejedet? Mire furcsán nézett rám és halkan mondta, hogy ő pont ilyenre akarta...

2022. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

“ micsoda egy büszke fazon”


A “büszke” helyett másra gondolnak.

2023. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!