Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan haragudtam meg rá?

Jogosan haragudtam meg rá?

Figyelt kérdés
Egy haveromnak mondtam hogy beszélni akarok vele. Erre közli, hogy csak jövő héten ér rá mert dolgozik és már megígérte más barátainak,hogy elmegy egy buliba velük.

2022. dec. 21. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Más dolga van. Ezen minek mehsértődni?
2022. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert fontos dologról akarok vele beszélni és más fontosabb neki mint én
2022. dec. 21. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha érdekeltté tennéd azonnal figyelne.


Ha azt kamuznád pl beszelni akarok veled hallottam rolad vmit.

Egybol jönne a kitol mit kerdes.


Csomagolj mindent ugy h érdekelje a másikat, Róla szóljon a téme, de aztán tudsz terelni magadra a figyelmét megkaotad helybol.

2022. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy más fontosabb, csak mikor már dolgozik az ember, nincs úgy ideje mindenre, sokszor bekell osztania. Ha olyan fontos, nem tudod felhívni? Vagy úgy nem szeretnéd megbeszélni vele?
2022. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha előre megbeszélt programja van, miért mondaná le, csak mert beszélni akarsz vele? Majd beszéltek később.
2022. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nagy beszélgetésre készülsz, de neki más dolga van, akkor teljes joggal mondja azt, hogy most nem ér rá, miért borítaná fel a programját?

Ha pár perces beszélgetésről van szó, akkor egyszerűen felhívod és beszélsz vele, nem kell úgy bevezetni, mint valami nagy dolgot.

2022. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne neked lenni a legfontosabbanak? Csak egy haverja vagy. Ráadásul előre lefixált programokról van szó, nem fogja lemondani egy beszélgetés miatt. Amúgy mondtad, hogy fontos?
2022. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lófszt bottal.

A legtöbb barátommal havonta egyszer tudok találkozni. Ha két hétre előre nem fér bele (mert épp nagyon sok a munka), akkor lehet bármilyen fontos, nem fér bele.

Nyilván, ha az holnapután esedékes esküvődön kell koronatanúnak lenni, vagy gyereket vársz tőlem, vagy meghalt az édesanyád és kell a támasz, akkor ott vagyok, de csak akkor, ha az leírod, vagy felhívsz és elmondod, és tudom, mi az a nagyon fontos indok, amiért le kell mondanom mindent.


De te csak figyelmet akarsz, nem ettől az embertől fogod megkapni, és most meglepődött pikacsuzol, hogy nem ugrik valaki az első szavadra, mert van élete.

2022. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!