Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa vagyok emiatt?

Furcsa vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Normális kapcsolatom legutóbb 3 éve volt. Rá egy évre történt, hogy egy sráccal kb másfél hónapot jártam...és nagy csalódással zárult az egész,mivel én beleéltem magam és kiderült,hogy ő nem is tartott a barátnőjének.

Ezek után csak úgy beszélgettem emberekkel Badoo-n, de sose lett belőle semmi,mivel én Miskolcon járok egyetemre, a legtöbb fiú meg pesti, akik felkeltették az érdeklődésem és így hagytam is a dolgot, mert egy távkapcsolat nem férne bele jelenleg az életembe az egyetem és a munka mellett. 1-2 randin voltam, de nem keresem a kapcsolatot úgy,mint a legtöbben a korosztályomban. Elvagyok a kis saját világomban utazgatok, Badoo-ra is inkább csak szórakozásból/beszélgetés miatt járok fel, hogy új embereket ismerjek meg, akikkel ha nem is biztos,hogy eljutok a randiig, max egy jót dumálunk/egyszer összefutunk. De semmiképpen nem szeretnék egymagam maradni. A mostani diplomám után Pestre jelentkezek egy újabb alapszakra, ahol majd belevetem magam a kapcsolatkeresésbe, mert fővárosban több lehetőség van ismerkedésre.



2022. dec. 27. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ebben semmi fura nincs. Szeretettel várunk Budapesten XD
2022. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen normálisnak tűnsz.

29/f

2022. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!