Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Greta Thunberg miért lett...

Greta Thunberg miért lett ennyire a gúnyolódók céltáblája Magyarországon?

Figyelt kérdés
Eléggé ledöbbentett hogy itt is a gyakorin mennyire ki van gúnyolva és le van nézve, 10-ből 9 kérdés vagy hozzászólás lekezelő, bántó, gúnyos. Most nem tudom megállapítani, hogy ez annak szól, hogy gyerek, annak hogy elvileg autizmussal él és ezen gúnyolódnak, vagy annak hogy az emberek tényleg ennyire nem veszik komolyan az olyan dolgokat mint a globális felmelegedés, és azért cikizik, mert ő a kotrásaival ellentétben nem az ivással meg a szexszel foglalkozik, hanem azzal hogy 50 év múlva még legyen élet a bolygón??

2022. dec. 28. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Mert a tojáshéj még a se..én van és semmi rálátása nincsen gyerekként a világ bonyolultságára. Ráadásul bizonyos körök pénzelik és nyomják az előtérbe.
2022. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Talán mert már többször is lebukott, hogy hazudik!!

Pl amikor közzétette a fotókat, hogy nyomorog a vonat peronján egy szatyorral mert még ülőhelye sincsen,

azután kiderült, hogy 8 bőrönddel és első osztályon utazott!

Szóval egy hiteltelen hazug kis mitugrász!!

2022. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak Magyarországon, és megérdemelten. Nem az a lényeg, hogy autista vagy sem, hanem hogy csak egy elkényeztetett gazdag kislány, aki minden megnyilvánulásában elárulja, hogy mennyire burokban él, és sejtelme sincs a valódi világról.
2022. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Mert idegesítő és attól nem lesz jobb hely a világ vagy nem lesz kevésbé rossz úgymond, hogy produkálja magát egy (sajnos beteg) ember a médiában.


Lehet, hogy én rossz vagyok, de számomra ő az a szint, mint mikor valaki bemegy ilyen trash műsorba és produkálja magát.

2022. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Mindenhol ki lett gunyolva és egy bábu, aki azt csinálja, mondja, amire utasítják. Egy átverés ez is, mint az egész klíma humbug.
2022. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Egy báb, még utálni sem nagyon lehet, csak szerepet játszik a szerencsétlen.

Hiteltelen, szánalmas. Nem dolgozták ki eléggé a karakterét.

2022. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Ebben az országban már akkor is sakálként ordítanak velem az idősek, ha nem adom át a helyem a buszon, teszem a kabátomat az ülésre hogy puha legyen és megyek le négykézlábra az ülés előtt hogy őméltósága a hátamra tehesse a lábait. Mert hát ők építették fel az országot, én, gyerekként csak egy hülye értéktelen senki vagyok, örüljek hogy egyáltalán levegőt vehetek. Hogy egy velem egykorú mondja meg nekik, mennyi mindent elb*sztak, és változtatni kéne? Istenkáromlás!
2022. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

7-es nézd csak tovább azt a mesét, ahol ezt láttad, hallottad, az majd lenyugtat.


Itt mindenki csak kenytelen fogyasztó, akik a szennyezesért

felelősek, azok nem a buszoddal járnak.

De te ezt nem fogod észrevenni, mert jobb ssereted az irrealis túlzásokat a négykézláb járásról és még el is várod, hogy elismerjék neked, mint remek kis ésszerű érvelést.


Semmi nem lesz belőled soha, es fogdz akire tetszik.

2022. dec. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
#8 Mert a "semmi nem lesz belőled soha" milyen érv? :D Semmilyen, csak üres személyeskedés.
2022. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Azt sem tudom, ki az, - de nem is érdekel.
2022. dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!