Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van hogy mosolyogtok idegen...

Van hogy mosolyogtok idegen emberekre pl az utcán aki jön szemből?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mégha van is szemkontaktus a szemből jövő lánnyal valahogy nem megy a " rámosolygás". Olyan kis komoly fejem lehet így miközben nézem. Volt már hogy a lány kezdett volna mosolyogni..de ugye hát, én nem. Ti bátran rá rá mosolyogtok a másikra?

33F (ui: nem akarok ennek nagy feneket keríteni de érdekel fiuk lányok..) kort is nemet is írjatok.


2022. dec. 29. 19:45
1 2
 1/18 Hellmano ***** válasza:
Miért ne csak úgy poénból is rámosolygok nőkre, tetszik nekik, de van, amikor elröhögöm magam, mert olyant látok azt sem szoktam visszafogni :D Jól esik mindenkinek, ha olyan sejtelmesen rámosolyognak kis flört gyanánt, nem kell tovább gondolni csak kis ego tuning a másik félnek azt mindenki megy tovább.
2022. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Múltkor aztán szegény csaj le is húzódott a járdán mikor odaértem mellé
2022. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Néha igen. :)
2022. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én sokszor mosolygom idegen emberekre pedig nekem is elég komoly fejem van. Általában morcosnak tűnök de könnyen elmosolyodom utcán. Gyerekekre vagy ha olyat látok akkor mondjuk random emberekkel össze nézünk és azt egy mosollyal nyugtázom.


20/L

2022. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Piásan mindig, mindenkire. Ezért inkább nem megyek ki az utcára részegen, maradok szépen otthon.

19/F

2022. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, a nőket max. megnézem, esetleg utánuk fordulok. Mivel próbálom palástolni a titkaimat és a sebezhetőségemet, ezért leginkább a mogorva külsőmet öltöm magamra. 38/F.
2022. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Rámosolygok a léányokra ha szép a keblük, kis szép nagy, azt szeretem, nyami🥴🥴🥃
2022. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Soha nem mosolygot idegenre, legyen az lány vagy fiú.

Szerintem rohadt creepy

Elvagyok a kis világomban séta közben

2022. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Simán rámsolygok a jó csajokra miközben követem őket, általában elfutnak, nem tudom mi lehet a baj. 😶
2022. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szoktam. Az a baj hogy ilyen joker nevetésem van és egyből menekülnek.
2022. dec. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!