Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha akkora válság van Magyarors...

Ha akkora válság van Magyarországon, hogy erről beszélni is kell, akkor miért nem látni ebből semmit? Boltokban mozdulni nem lehet, költenek mindenfélére rendesen(nemzetközileg is megálljuk a helyünket)

Figyelt kérdés

Okostelefonból persze hogy az Iphone kell minden 2. egyénnek, mert csak akkor fognak rá tehetősként nézni, másképp semmi szükség egy ilyen telefonra.

Élmezőnyben a videokártya eladás, azért itt is összekaparnak az emberek 1-1,5M ft-ot egy számítógépre, amiben nincs ott a monitor, szokás szerint.

Élelmiszerből is muszáj márkásat, legdrágábbat venni sokaknak, mert letörne a kezük ha egy saját márkás terméket kéne venni, nehogy a pénzénél maradjon az okos.


Ruháról is írhatnék de abba ott a kérdés hogy nem-e utánzat...


Az autókat is simán lecseréli némelyik, szóval én nem tudom milyen válság van itt, villany, és gáz probléma.


Egyedül az élelmiszer az ami láthatóan többe kerül, de ennek kijátszására nem nagyon hajlandó senki(mondjuk nem cserél autót, nem vesz új TV-t, nincs telefoncsere, tehát nagy kiadást ha nem kötelező, akkor nem csinál)


2022. dec. 30. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat... Nemtudom kiket ismersz vagy veszel peldanak de en elegge megereztem mostvamikor latogatoba voltam magyarorszagon anxumeknal mennyivel dragabb minden.


Azt hittem tudok mint par eve shoppingolni. Inkabb hagytam

2022. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Érdemes körülnézni a kisebb városokban, falvakban is.
2022. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
11%
2022. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Itt Miskolcon pörög minden, aki számolgatta a forintját 3 éve az most sem lett előrébb, pont beszéltük ha ilyen költekezés van ebbe a lecsúszott kis borsodi városba, mi lehet Budapesten, és térségében.
2022. dec. 30. 19:39
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Nincs akkora válság, mint amit a baloldali média ordít. Itt Budapesten minden üzlet, pláza dugig van, a parkolókban 8-10 milliós kocsik vannak. A boltokban minden van, kivétel az ársapkás cuccok, a bevásárlókocsik roskadásig vannak pakolva. Látni, érezni a komoly válságot igazából nem lehet, de drágábbak lettek a dolgok jóval, ez tény. Talán jobban oda kell figyelni, hogy tényleg azt vegyük meg, ami kell.

Van egy réteg Magyarországon, akinek az az érdeke, hogy itt minden sz@r,itt diktatúra van, itt éhenfagynak az emberek.

A 90-es években sz@rabb volt egyébként.

2022. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

A válság nem azt jelenti, hogy egyik percről a másikra mindenki elkezd éhezni.


De nyilván a Fidesznyiknek úgysem lehet elmagyarázni, mert a Fidesznyik úgyis megmagyarázza hogy bezzeg a Gyurcsány idejében rosszabb volt :D

2022. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Én is ezen lepődtem meg... Ősszel elvittem a húgomat az Aquaworldbe a gyakorlati helyemen kapott fizetésből, és az is dugig volt. Pedig akkor már bőven a szezonon kívül voltunk! Vagy tényleg válság van, és de attól még az emberek nem tanultak meg spórolni, és elverik a pénzüket, huszadikától tizedikéig meg megy az üres kenyér és víz kombó.
2022. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

6-os, hiába nyomod ezt fidesznyikes lejárt lemezt 😃.

Ez, ami most van, lófütty. Hány éves vagy te? Láttál te már válságot?

Ez, ami most van, jövőre kifut, stagnál, majd vége lesz. A bérek követik majd az árakat és ennyi. Persze apránként.

2022. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7

Hidd el, aki így mer költekezni mint amiket látunk, pont az a réteg nem fog beáztatós kenyéren, lenni.


Ráadásul karácsonykor van ugye 1 nagy kiadás(sokaknak értelmetlenül egyébként) de utána még megfejelik a szilveszteri költekezéssel az egészet, megdolgozik érte nyilván, járjon is neki, de akkor ne nyissa ki a száját hogy milyen drága minden.

2022. dec. 30. 20:13
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Miért lenne lejárt lemez? 12 éve Fidesz kormányzás van a szavazói meg nyilván továbbra is ugyanazok a hülyék 12 éve. Én is unom, de attól még igaz sajnos... ;)
2022. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!