Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt megalázó?

Csak szerintem volt megalázó?

Figyelt kérdés
Félek a Covidtól, mert közeli családomban, egy számomra nagyon fontos személlyel történt haláleset a vírus miatt és így érzékenyen érintenek a vírusról szóló hírek. Nemrég egy baráti találkozón, ahol az a barátnőm is ott volt, aki tud erről a félelmemről és a családomban történt tragédiáról eljött vírusosan erre a baráti találkozóra ezzel másokra sem ügyelve... Engem meg 1-2 embert pedig körbepuszilt, mindkét oldalról mert nálunk barátok között ez a köszönési szokás, de én személy szerint megalázónak éreztem úgy, hogy megosztottam vele ezeket a dolgokat és nem volt tekintettel rám. Próbáltam vele megbeszélni, hogy ez nekem rosszul esett és ő hozta ki magát mártírként a dologból, hogy én ok nélkül támadtam neki.

2022. dec. 30. 23:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/268 anonim ***** válasza:
69%

Nem is az, hogy megalázó, de gáz.


Ha tudom magamról, hogy fertőző beteg vagyok (ha covid, ha más...) nem megyek baráti összejövetelre és pláne nem puszizkodok.

2022. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/268 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez az, ha nem is Covid de a f@sz akar két hétig szenvedni valami torokfájós, lázas szarral. Aki beteg maradjon otthon, teázzon és gyógyuljon vazz.
2022. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/268 A kérdező kommentje:
Csinált 3 tesztet. Mind a 3 pozitív lett és még is eljött mert neki bulizhatnékja van. De ha el is jön legalább ne csókoljon körbe
2022. dec. 30. 23:49
 4/268 anonim ***** válasza:
61%

Ez szerintem nem megalázás volt.

Csak szerinted volt az.

De amúgy nagyon gáz és buta dolog volt a részéről. Inkább olyan, hogy baromira sz. arik mindenkire magán kívűl, de főleg rád. Biztos hogy ez a barátod?

2022. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/268 anonim ***** válasza:
33%

Miért kell ennyire paranoiásnak lenni?

Szerintem teljes mértékben el túlzod a dolgokat.

2022. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/268 anonim ***** válasza:
61%
Mekkora egy retardált picsa lehet :( sajnálom kérdező, csak annyit tanácsolhatok, hogy válogasd meg a barátaid, mert az ilyen tuti nem az. Betegen a beteg anyámat sem látogattam, nem hiányzott neki még egy vírus.
2022. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/268 A kérdező kommentje:
Azért éreztem annak mert sokáig vele osztottam meg a fájdalmam a családtag elvesztése miatt, sírtam is előtte amit ritkán szoktam és annyira nem vett emberszámba, hogy ezt az egy dolgot ne csinálja ami tudja,hogy fontos nekem
2022. dec. 30. 23:56
 8/268 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető hogy egy bizonyos mértékben félek ezek után
2022. dec. 30. 23:57
 9/268 anonim ***** válasza:
39%
Hát válogasd meg a barátaidat, mert teljesen biztos, hogy ez eddig se volt méltó rá, csak nem akartál látni az orrodnál tovább. Soha többet ne találkozz vele!
2022. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/268 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy túlozza el! Ne fertőzzön már össze mindenkit ez a seggfej. Fiatal embereknél is jöhet elő életveszélyes szívizomgyulladás ami gyógyulás után is megrövidíti a várható élettartamot.
2022. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!