Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik szenteste, szilveszter...

Akik szenteste, szilveszter este vagy újév kora reggel kérdést írnak ki vagy válaszolnak itt, nem furcsa nagyon?

Figyelt kérdés

Különböző témákban (akár pénzügy, akár elektronikai eszközök, stb...) is láttam már, hogy kérdés kiírásának vagy válasz időpontja:

dec. 24. este, dec. 25. dél körül, dec. 31. este, éjjel, jan. 1. reggel.


De még csak nem is ilyen lelkizős, magányos vagyok típusú témák.


Ezek az emberek vajon miért vannak itt egy ilyen oldalon ilyenkor?

Nem nagyon furcsa?



2023. jan. 4. 10:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2023. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem sokkal furcsább, hogy ilyen "problémákat" gyártasz le és kiírod "kérdésként" ide. Ezer meg egy oka lehet annak, hogy miért írtak ki emberek a kérdéses időben őket érdeklő témakörökben kérdéseket. Megkockáztatom, hogy ha olvassa csak egy is közülük ezt a "kérdést", és venné a fáradtságot, hogy kifejtse a cselekményének miértjét, akkor sem értenéd meg, - mert előre eldöntötted magadban, hogy szerinted ez furcsa és hülyén jönne ki utólag, hogy esetleg a te készülékedben volt a hiba.

Szerintem nem furcsa, hogy éltek emberek egy ilyen lehetőséggel, amikor úgy gondolták, hogy érdemes ezzel foglalkozniuk.

2023. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
mert pl nincs jobb dolgom? nekem ezek a napok se sokkal masabbak mint a tobbi azt akkor meg miert ne johetnek fel ide is?
2023. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Egy újabb ébredő, aki rácsodálkozik a világra.
2023. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem fura. Még az sem biztos, hogy magányos, aki épp ünnepek alatt ír.

Sokaknak ez kikapcsolódás. Vagy lehet, hogy olvas, válaszolgat itt 5 percet, aztán megy tovább a dolgára.

Más oldalakat is használnak. Szerintem ez semmivel se rosszabb, mint fb-kal vagy instával foglalkozni.

2023. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem abszolút nem furcsa, tekintve, hogy én is aktívan válaszolgattam az említett napokon, és nem tavaly/idén volt az első példa erre. Nem is pont úgy alakultak az ünnepek, ahogy azokat terveztem, meg őszintén szólva... nem igazán volt jobb dolgom.
2023. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek,akiket nem érdekelnek az ünnepek.

Vannak,akiknek dolgozni kell akkor is.

Mit nem értesz ezen?

2023. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez az egész oldal furcsa nagyon.
2023. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsi voltam milyen kérdések vannak fent és felnéztem.
2023. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés furcsább… kb 5 perc ideírni egy kérdést, lehet épp buszra vár, vagy utazik rokonokhoz, stb…
2023. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!