Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok közül sokan nem...

A fiatalok közül sokan nem akarnak gyereket, sőt, szinte lenézik azokat, akik szeretnének. Ugyanők pedig vadul küzdenek a melegek gyerekvallalasi jogáért. Őket miért nem ekézik? Jól van ez így?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
21%

Most azon mi olyan nagy szám hogy ki kell torolni a kisbaba. Sz.ros seggét?


Én egyetem után kimentem au-parinek, ott is mellette babycsőszködtem, sose gondoltam vna hogy valaki ettől így ki van.


Normális ember a kutyája után is felszedi az utcáról annak a xarát, nem?

Bizonyos dolgok felelősséggel járnak, nem is való mindenkinek gyerek, és ez így van jól.


Hozzáteszem, idősen is kerülhet bárki olyan helyzetbe, -sajnos 2 rokonnak is láttam-, hogy ki kell másnak haladni a xarbol. Felnőtt emberként. undorító, de a család erről szól, ezért vagyunk emberek. Van akiben nincs meg az ami ezekhez kell. Valamikor meg az élet rákényszerít.


Engem sem érdekel ki mit akar, de az sem kiről mi a véleménye. Azt is lexarom. :D na de ennyit a kaka témáról.

2023. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
25%

11.


De attól még gusztustalan, a kutyaszar is az. A macska jobb ilyen téren, ha kijárós, akkor szépen elássa a szomszéd homokozójába (kvázi a környék összes macskája kinevezte wc-nek - de időnként a paraszt szomszéd által felásott hátsó kertbe piszkítanak), az pedig onnantól az ő problémája.


A kutyaszar is rendkívül gusztustalan, én nem fognám meg, az biztos. A magatehetetlenség pedig rosszabb, mint a halál. Ezért biztosítottam be magam duplán is ez ellen, ha eljönne ennek az ideje, akkor inkább a gyors halál kegyelme. A betegeskedő idősebb rokonoknak pedig az erre kialakított intézményben a helyük, önként bemennek, nagyon helyesen. Bár az ottani személyzetet se igazán értem, hogy van ehhez gyomor.

2023. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
84%
Hat en a macska szaros segget is toroltem mar, pont a napokban, mert annak se megy mindig tisztan a dolog. (Jo esetben a macska nem kijaros, de ebbe ne menjunk bele.) A babakaki valoban undorito, es vagy 10x budosebb is, mint a macskaszar, de kifogasnak ezt meg nem hallottam, hogy ezert nem kell valakinek gyerek🤣
2023. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
65%

14

A csávó betegesen tisztaságmániás amúgy, és azt hiszi, hogy ez a nagybetűs Igényesség. :D

2023. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
20%

13.


Mi az, hogy "jó esetben nem"? Szüksége van a szaladgálásra, ugrabugrálásra, fára mászásra és ezt kint jobban megtudja tenni, mint a lakásban a bútorok, értéktárgyak kárára.


És meg is teszi. 7 éves múlt, semmi baja nincs, mert nem ostoba, hogy kimenjen az útra vagy veszélyeset csináljon, okos cica. Időnként hoz egeret vagy madarat (sőt, egyszer denevért is vadászott nyáron) kap sok dicséretet és extra cicaeledelt az ügyességért. Néha megeszi az egér fejét, olyan aranyos olyankor. A fenekét magának tisztítja, ahogy a bundáját is, igaz néha megfürdetem, szerencsére kiskorában megszokta a vizet. Utána nagyon kellemes illata van, amíg be nem szökik a paraszt szomszéd füstölőjébe, utána füstös illata van. Vagy amikor bemegy a másik szomszéd baromfiai közé aludni, utána kifejezetten büdös, csirkeólszaga van.

2023. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
94%

Miből gondolod, hogy ezek ugyanazok az emberek?

Amúgy js, rengeteg hetero pár vár gyerekre. Baba korú, fehér, egeszségesre. A meleg párok (vagyis az egyedülállók, hiszen korábban is csak a pár egyik tagja lehetett hivatalosan szülő) már a kirekesztő törvény előtt is zömmel a 3+ éves, problémásabb cigány gyerekeket "vitték" (évi pár esetről beszélünk itthon amúgy, nem tömegekről). Akik most jobb híján maradnak a nevelőcsaládoknál. Fasza megoldás.

2023. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
97%
A macsakák hatalmas pusztítást tudnak végezni a környezetben, ráadásul rájuk nézve is veszélyes a külvilág.
2023. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
13%

14.


És ezzel a roppant igényes, irodalmi hangvételű kommenttel kívánod kifejezni? Primitív!

2023. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
11%

18.


Csak az ostoba macskákra veszélyes, az okos cica elkerüli a vészt. Ismertem olyan kijárós cicát aki 14 éves volt, és megvolt a magához való esze. A kijárós mivoltával nem összefüggő betegségben hunyt el.


Az meg, hogy picit megkaparja a bazi nagy diófa kérgét meg levadássza az egeret, nem olyan nagy kár.

2023. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
83%

19

Jaj, bedurcizott a kis kényszerbeteg? :DDDD

2023. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!