Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatalok közül sokan nem...

A fiatalok közül sokan nem akarnak gyereket, sőt, szinte lenézik azokat, akik szeretnének. Ugyanők pedig vadul küzdenek a melegek gyerekvallalasi jogáért. Őket miért nem ekézik? Jól van ez így?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 16:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
79%
70 Nem tudom, en szedek le cseresznyet random fakrol, de a taplalkozasi oszton nem tudom, hol kapcsolodik ahhoz, hogy a szonyegen vagy a fuben jobb-e fekudni, szoval ezzel kb semmit nem mondtal, aminek koze lenne barmihez. A macska meg nem mondott le a vadaszatrol, de ha kirakod a kanapet a kert kozepere, az fix, hogy azon fog fetrengeni, es nem a fuben.
2023. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
23%

69.


Primitív és kicsinyes megszólalás volt ez is, de legalább méltó hozzád.

2023. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
0%

71.


De ez csak azért van, mert az az egyetlen dolog, ami nem illik oda. Amúgy a mienk inkább karmolászná az odatett bútort, egy kis edzés gyanánt. És odafeküdne, ahová mostanában tűz a nap, mert ott kellemes. Sokszor elbújik a méteres fűben, ha épp olyan kedve van, nem is lehet látni olyankor, csak hallani ahogy zizeg. Aztán előugrik, mint egy tigris a dzsungelből. Vadászat közben is nagyon jó figyelni, egyrészt aranyos, ahogy lopakodik, másrészt mindig szurkolok neki, hogy sikerüljön. Általában sikerül is, ügyes vadász.

2023. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
11%

#71

Mivel nem próbáltad, csak feltételezted, ez sem egy túl mérvadó dolog.


Egyébként meg semmit nem számít.

Ha kölyökkorában veszel bármilyen játékot, ágyat az állatnak, majd valaki elviszi egy idegen helyre, pont ugyanúgy fog ragaszkodni hozzá.

Ez már csak megszokás.

2023. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor ez a kérdés a kutya-macska helyzetről szól? Vagy én értek félre valamit? Mert az eredeti kérdésnek köze nem volt ehhez.
2023. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
88%
Én nem akarok gyereket soha, és a melegek gyerekvállalási joga sem izgat.
2023. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 kuckóságos válasza:
86%

Mert mondjuk a melegek 99%-a már egy megszületett gyereket fogadna örökbe, azaz "megmentene".


Míg aki szül, egy új életet hoz a világra, és szennyezi azt a környezetet amiben mindenki él, szóval nem csak rájuk tartozik, hanem mindenkire!

Mellesleg a lenézés szó elég enyhe, inkább utálat azok részéről akik logikusan átlátják a bolygó (és ország) működését.

21. században vagyunk, bőven lehet találni elfoglaltságot az unatkozás(=gyerek) helyett és számtalan jól működő védekezési módszer is elérhető.

2023. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. A gyerekmentesek magasról leszarják hogy ki akar gyereket. Alapvetően Engem sem izgat. Soha senkitől nem kérdeztem akar e. Magánügy. Az ő dolguk ha a gyerek minden vágyuk. Amíg engem békén hagynak , semmi bajom velük.

A gyerekmentes embereknek többnyire az a bajuk ( és nekem is az), amikor a gyerekes vagy gyereket akaró egyén nekiáll szídni a gyerekmentest, és mindenfèle cifra szavakkal illetni, amikor egy egy beszélgetés során kiderül, hogy nem akar gyereket vàllalni.

Nem egyszer nem kétszer megkaptam már én magam is az ilyen típusú emberektől, hogy én mekkora undorító féreg, önző rohadék vagyok és biztos csak a bulikázáson meg a qurválkodáson jár az eszem. A gyerek az élet értelme, meg hogy akkor minek vagyunk együtt, minek házasodtunk össze? stb stb. Akkora bődületes ostobaságokat képesek köpködni, olyan ótvar stílusban hogy az megdöbbentő.

Mindezt pusztán azért mert megkérdezte az illető, hogy mikor lesz már gyerek nálunk. És erre mondtam, hogy nincs és nem is lesz gyerekünk mert nem akarunk. És nem egy ilyen eset volt már.

És nem. Nem vagyunk gyerekgyűlölők, se én, se a férjem, bulikázni soha az életben nem voltam, plusz, mint már valószínűleg egyértelmű, házas vagyok és nem érdekelnek más férfiak, szóval semmiféle prostitúciós tevékenységről sincs szó.

Egész egyszerűen nem akarunk gyereket mert nem vágyunk rá. Sem arra az életre ami vele jár.

Ott vagyunk egymásnak, ott a kiskutyànk, ott a házimunka, ott a munkánk amiből élünk. Ezeken a kötelezettségeken túl, már a nap végén nyugalmat szeretnénk, pihenést, szabadidőt, élvezni az életünket, nem újabb műszak melót, még több terhet, ami egy vagy két gyerek mellett várna.

Egyes fanatikus gyerekesek rendkívüli módon rá vannak kattanva arra, hogy aki màsképp szeretne élni mint ők, azokat szapulni kell.

Nekem mindössze ennyi a bajom, azokkal a gyerekesekkel/ gyerekre vàgyókkal. Azokkal akik velem/ velünk szemben ilyen paraszt, buta, tiszteletlen stílust és viselkedést engednek meg maguknak.

Akik a gyerekcsinálástól felsőbbrendűnek képzelik magukat, pedig😂😂 szaporodni egy utolsó patkány is tud. Ez nem teljesítmény.

2023. jan. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim válasza:
100%
Tapasztalatom szerint, pont fordítva működik ez a dolog. Általában a gyermekteleneket ekézik sokszor habzó szájjal a gyermekesek. Ha valaki gyereket szeretne, hajrá de előbb gondoskodjon arról, hogy normális körülmények közé szülessen. Sok gyermektelen nem a gyereket akaró embereket nézik le, csak azokat akik a nyomorba szülnek.
2023. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
100%

"A gyerekvállalás kérdése magánügy" - mondják sokan, azonban itt óriási különbség van a döntést illetően azok között, aki nem vállalnak és akik vállalnak. Azzal, hogy valaki nem szül, őszintén, kinek árt? Egy meg nem született embernek nem lehet ártani. Ha te gyereket vállalnál, az véleményem szerint nem kellene hogy magányügy legyen, hiszen egy másik ember sorsát határozod meg. Nem taglalom azokat az evidenciákat, mint az anyagiak és társai, hiszen gondolom ezeket már sokan felhozták. De a mentális állapot, a gyermekről való gondoskodás képessége, a felelős döntés meghozatala sokkal kevesebb embernek megy jól, mint ahány gyerek születik. Stabil párkapcsolatot már meg sem említem, merthát ugye sokan mentőövként használják a gyereket, majd az megjavítja.

Terjeng egy mém valahol, ami arról szól dióhéjban, hogy az emberek többet morfondíroznak azon, hogy milyen feltéttel kérjék a pizzát, mint a gyerekvállalás kérdésén. Mert sokaknál ez csak úgy jön, vagy azért, mert hát gyerek az kell, család az kell, meg a szeretném. Én azt gondolom, hogy önmagában ez kevés a gyerekvállaláshoz. Melegeknél örökbefogadási procedúrán kell átesni, ahol a pszichológiai és egzisztenciális tényezők kőkeményen ki vannak vizsgálva, ami egyáltalán nem mondható el a természetes módon szülővé válókról. A gyermekvállalás az igenis közügy. Tekintettel a rengeteg lelki sérültre, mélyszegénységben élni kényszerülőkre, valamint - bár tudom ez aztán végképp nem fog meghatni - a túlnépesedés és klímakatasztrófa problémájára. Meleg párok már megszületett embernek segítenének, de ezt már leírták páran előttem. Egyáltalán nem ugyanaz a két szituáció.

Hogy csak egy példát írjak. Nekem van egy nő ismerősöm, aki egész életében gyereket akart. Csak ez hatja, semmi más nem fontos neki az életben, olyannyira fel akarja már magát csináltatni, hogy az állandó pasizásra ráment a munkája. Vadászta az apukát, és annak a lehető legjobb vagyoni helyzetét. Egy társfüggő, önmagát eltartani képtelen, felelőtlen, megbízhatatlan és végül egy kitartott nő lett belőle. Ez gyerek szerep. Kenyeret nem tudna venni a boltban saját pénzen. Munkában olyan húzásai voltak, hogy több embert cserbenhagyott, majd szépen lassan tönkre is ment anyagilag, mert egyszerűen nem dolgozott. De szentül hiszi, hogy ő képes lenne gondoskodni egy gyerekről, mert hát ez az álma. Fuh de pofára fog esni, nagyon nagyon keményen, amikor lehullik majd a rózsaszín köd, és megtapasztalja milyen a családos élet. Ott aztán panaszkodhat majd ADHD-ra, meg halogathatja a feladatokat :D Na az ilyeneket én is mélységesen lenézem. Ezért lenne jó, ha a nők számára hangoztatva lenne szélesebb körben, hogy nem ez az egyetlen útja a kiteljesedésnek, mert az ilyenek legalább nem ebbe kapaszkodnának kétségbeesetten, ha már az élet más területein nem tudtak boldogulni.

2023. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!