Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezted már valaha kiégve magad?

Érezted már valaha kiégve magad?

Figyelt kérdés
Hogyan találtál vissza magadhoz, a munkádhoz, bármihez , bárkihez, ami miatt úgy érezted magad? Pár éve a munkámban megvalósítottam magam, biztos lábakon állok, de egy ideje úgy érzem, hogy ideje abbahagyni, tudjátok, ezt az ember érzi, nem szeretném részletezni, mert most nem ez a fontos. A gond csak az, hogy akárhogy is gondolkodok, hogy helyette mivel foglalkoznék, azzal nem keresnék sokat, nem élnék meg, főleg ilyen árak mellett. Voltatok már hasonlóan?
2023. jan. 9. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elérkezik az idő, amikor már nem visz előre, ha alkalmazott marad az ember. Van, akinek kell az új kihívás, önálló vállalkozás.
2023. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úgy 5 éve így érzem amgam.
2023. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most. Semmi sem segít. Már nem tudom megjavítani az életemet. Elvesztem.
2023. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Én már egy jó ideje ezt érzem.
2023. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 Vállalkozó vagyok.:D Összeteszem a két kezem, mert sikeres is és próbálom megbecsülni, de nem motivál és rájöttem, hogy nem a pénz a lényeg.
2023. jan. 9. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Így voltam előző munkahelyemen. Fiatal vagyok de kiégtem 4 év alatt.. Erőt vettem magamon felmondtam. Egyből elszállt minden gondom. Belefásultam az ottani munkába, légkörbe. Tanultam új szakmát elhelyezkedtem abban. Amúgy, ha jól kiépítetted a vállalkozásod megvan az állandó vendégkör/bevétel nem biztos, hogy jó ötlet otthagyni.. Ha most keresel pl: havi 1 milliot elmész alkalmazottnak ugyan abba a munkakörbe 300e-t fogsz kb. keresni..
2023. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer is.

Egyszer egy olyan munkakörben, amit a huvatásomnak tartottam, de érzelmileg és fizikailag is iszonyú megterhelő volt. Nem tudom, hogy az érzelmi része (be _kellett_ vonódnom minden helyzetbe) vagy a fizikai (3-4 óra alvás hónapokon keresztül, meg napi közel 20 000 lépés) vezetett ide, de a végén már úgy mentem dolgozni, hogy sírtam egy sort munka előtt az autómban, aztán sírtam egy sort hazaérve a kádban, aztán berúgtam, csak, hogy kicsit kikapcsoljak, meg legalább akkor el tudtam aludni.

Másik esetben meg egy olyan munkahely volt, amit egyáltalán nem akartam, csak hát covid... attól még jól akartam teljesíteni, de nem tudtam hova tenni a napi 200+ fackalap embert, akivel dolgom volt. Nem tudtam kezelni azt, hogy én nem hibáztam, neki még csak igaza sincs, de ezt nem mondhatom meg neki.

Nálam munkahelyváltás lett a megoldás.

2023. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég sokszor
2023. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ez van: nem tudok innen kilépni.
2023. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gimi legvégén.

Az utolsó két évet nagyon meghajtottam (kötelező sport, heti 2x erőnléti edzés sérülés után, másik sport hetente 2x, külön matek, ami az egész péntek délutánt jelentette, mellette vezettem is, bejárós is voltam, és 3 OKTV-n vettem részt csak az utolsó évben, fakultációk, érettségire készülés), közben pedig nem éreztem, hogy elértem a limitem. Jött a Covid első hulláma és szó szerint egyik pillanatról a másikra ürült ki a hetem, és akkor éreztem pár nap után, hogy mennyire ki vagyok merülve igazából.

Nehezen találtam vissza magamhoz; először teljesen elzárkóztam: több egyedül töltött időre volt szükségem, ahogy olyanra is, amikor csak voltam és nem csináltam semmit sem. Aztán apróbb lépéseket tettem; először csak kis mozgás, majd több barátokkal töltött idő is, és fokozatosan, illetve magamra odafigyelve, alakítottam a mindennapokat.

2023. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!