Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy egy ismerős rólatok írt ki egy kérdést az oldalon, ti pedig felismertétek vagy sejtettétek, hogy ez rólatok szól és ki írta ki?

Figyelt kérdés

Egyszer az exem háborgott itt, hogy én egy mocskos dög vagyok és el kellene-e hagynia, mert önző is vagyok, pettingelésnél csak én élvezek el, ő vele nem is törődök ezután stb. Azt is írta, hogy flegma vagyok vele és bunkó, állandóan lehangolom es elcseszem a hangulatát és itt jöttem rá, hogy ez ő, mert napok óta ha egy kicsit is negatív volt a hangulatom egyből ezzel jött, hogy tönkre teszem a napjait és elrontom a kedvét a flegmasággal és bunkósággal. Közben ő volt mellesleg bunkó és flegma velem, tanácsot kért hogy elhagyon-e, otthon meg napok óta én emlegettem a szakitast ő meg napi szinten könyörgött, hogy ne+ semmi pettingeles nem volt, nem engedtem közel sem, mert 1 ev szex után is max 3 percet bírt és egyszer sem mentem el ez alatt az idő alatt.😂 telefonját megneztem és persze hogy az ő profiljáról volt kiirva.


Volt már valakivel bármi ilyesmi, amint fent írtam?



2023. jan. 11. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem még nem. Mondjuk én nem jönnék ide, hogy az akivel élek, ilyen meg olyan. Megbeszélném vele mert ez csak rám és ő rá tartozik. Bár nem mindenki egyforma.
2023. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Nem. Olyan volt, hogy felismertem valakit, aki írt ide kérdést.
2023. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen abszolút nem. Viszont 1x volt olyan, hogy egy még gimis osztálytársam felismertem egy kérdéséről. (egyetemmel kapcsolatos volt, ahol részletezte az utolsó gimis évét)
2023. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer egy kollégám kérdését felismertem, mert nagyon részletesen írt le egy szituációt, aminek a részese is voltam, és nem túl gyakori. De nem rólam szólt a kérdés, a saját problémáit, teljesítményével kapcsolatos aggályait írta le.

Egy darabig gondolkoztam rajta, hogy hogy írhatnék neki olyat, amivel megnyugtatom, vagy fedjem-e fel magam privátban, és mondjam el, hogy semmi baj nincs a teljesítményével, fölöslegesen kattog? Végül itt az oldalon semmit nem reagáltam, élőben igyekeztem egy picit többet foglalkozni vele, beszélgettünk arról, hogy érzi magát a munkahelyen. Nem hiszem, hogy rájött, hogy olvastam a kérdést.

2023. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!