Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy kevésbé...

Mit csináljak hogy kevésbé aggódjak ezen ?

Figyelt kérdés

Mármint főként Magyarország helyzete ... és így a megélés, a pénz, hogy mit fogunk majd enni vagy mivel fűtűnk télen... Nagyon szegénynek érzem magunkat és nem látom, nem tudom hogy lehetne jobb.

Egy kis házban lakunk ahol 1kályha fűt mindent de fánk sincsen sok, fizetéskor mindig venni kell és alig tart ki hónap végéig.. Sőt én utálom hogy hideg van , este még ugy ahogy jó aztán reggel már megint hideg van ... fizetéskor elmegy a pénzem nagyja számlák nagybevásárlás tűzifa ...

Közbe nem is keress senki ... magányosnak is érzem magam , nincsenek barátaim... Aki maradt a városba én írtam mindig rá, amúgy ő nem is ír, szóval nem tudom meddig zaklassam magammal...

Családomba szülők együtt élnek de nem beszélnek, testvérem nem jön át sose ,én szoktam menni, és most megint csak beszélgetnék vele de bánt hogy ő nem jön, közbe ők veszik fel a hiteleket egyre jobban alakulnak a dolgaik, van ház fűtés minden , nem írok, nem keress ....

És bánt hogy mi a párommal sehova se haladunk, nem tudunk elmenni fát vágni mert neki nincs kedve , meg fáj mindig valamije, nincs saját házunk, en bele mennék hitelbe is csak azt törlesszük, ne albérletet... De ő nem akar semmit ... én meg nem tudom mibe kezdjek bele ... mit csináljak, annyira elszomorit ez nap mint nap, főleg ha valaki elkezd még beszélni arról hogy hamarosan még rosszabb lesz mo.helyzete ,nem leszünk uniós tagok meg stb...


Olyan kilátástalan és szomorú vagyok , ez így lehet viccesen hangzik meg hisztinek de nem érzem jól magam és nem tudom mit csináljak... 25/L



2023. jan. 15. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakmád? Melyik megyében laksz? Miért nem hagyod el a here pasidat?
2023. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen..nagyon hasonlóan érzem magam..

Nincs kedved beszélni?

Borzalmasan magányos vagyok én is.


26/L

2023. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy rám tudnál e írni, ha igen írj, de nem segít ha idegennel beszélgetek, akivel sose lehet személyesen... nekem személyes kapcsolatok kellenének ... jó dolgok ... de nem látom a jót...
2023. jan. 15. 13:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Boltban dolgozok
2023. jan. 15. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az màr régen rossz, ha a férfit nem érdekel semmi! Mi lesz késöbb, ha idôsebb lesz! Ilyen emberhez nem kötném az életemet!
2023. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De van szakmád? Miért nem csinálsz egy szakmát estin? Mennyit keresel a boltban? Még lehet a gyár is jobb opció lenne.
2023. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Más munkalehetőség nincs arra?

2-es, véletlen nem volt erről kérdésed, csak mintha ismerős lenne, de lehet ekverlek.

2023. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Keress egy normális, törekvő pasit. Jobbat ebben a helyzetben nem tudok tanácsolni.
2023. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Uhh, sajnálom a helyzeted. Én nem maradnék ezzel a pasival biztos. Gondolj bele mi lesz ha lesznek porontyok is. Én keresnék egy jobban fizető állást, akár az ország másik felén, vagy mégjobb lenne külföldön, hisz még nincs gyerköc, simán megpattanhatsz. Képezd magad! Én 28 éves vagyok van 2 diplomám és jövőre csinálok egy szakmernokit , pedig már van 2 babám (persze engem segítettek szüleim az első diplomám megszerzésében) Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy minél több lábon állsz annál jobb lesz a helyzeted.
2023. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!