Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaza van annak aki ezt írta...

Igaza van annak aki ezt írta azzal kapcsolatosan hogy én utálom a gyerekeket, utálom ha a közelemben vannak?

Figyelt kérdés
Azt írta valaki hogy ő nagyon szereti őket és minden jólelkű ember szereti őket, így nálam nincs rendben valami. Igaza van ebben?
2023. jan. 15. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
nincs. ha nem ártasz akár nekik, akkor nem leszel ettől rossz ember. bár az utál szó az kicsit erős. az, hogy nem szereted és elkerülöd ezeket a helyzeteket szerintem tök ok.
2023. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Attól még senki nem lesz rossz ember, hogy nem szeret gyerekek között lenni. De utálni azért szerintem túlzás a gyerekeket.
2023. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Valamennyire igen. Az utálom miatt.
2023. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Én más kontextusban olvastam. Extrovertált introvertált szocializált kevésbé szociális antiszocok vonatkozásában említésre került az, hogy az extrovertáltabb nyitottabb szocializáltabb boldogabb réteg a gyerekszerető réteg inkább.

De ez csak ugy futtában volt említve mert az egyéb különbségek okai voltak inkább taglalva.

2023. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"Azt írta valaki hogy ő nagyon szereti őket és minden jólelkű ember szereti őket, így nálam nincs rendben valami. Igaza van ebben?"


Bűntudatkeltést alkalmazott nálad. Az hogy utálod őket az nem jó de el tudod kerülni őket.


Még mindig jobb ember vagy mint egy pedofil!

2023. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Nincs igaza: egy pulya még nem old meg semmit a környezetben, sőt: inkább egy családban is csak hátráltató tényező, ami viszi a manit, nem beszélve arról, hogy a csalálánoméjt is tönkreteszi foyamatosan.
2023. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Erre nem lehet jó választ adni. Mindenkinek más tapasztalatai vannak az életben. Ahányan vagyunk, mind különbözőek.


Melyik nemhez tartozol kérdező? Milyen gyerekkorod volt? Hány éves vagy most? Terveznél-e valaha szülő lenni bármilyen pozitívabb élmény hatására - ha fiatal lennél?

2023. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az a rohadt fura, ha valaki idegen gyerekeket szeret. Azért a szeretet egy igen erős érzés ahhoz, hogy idegenek irányába érezd.
2023. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
En se vagyok oda értük, ettől nemt artom amgam rossz embernek.
2023. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
43%

Nincs, csak sokan nem képesek kilépni a saját szemléletükből. Nekem ez mindig olyan volt, mint a közhely a virágokról, tudod, aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet. Hajjaj, dehogynem :D

Voltam én már fogyatékostól kezdve a szívtelen dögig minden, amiért nem önt el a rózsaszín köd meg a gügyögési vágy random csecsemők láttán de úgy vagyok vele, hogy én se kérek számon mást, amiért nem szereti azt, amit én, hát hagyjanak már békén ezzel. Egyébként nem utálom a gyerekeket, mint ahogy azt sokan hiszik, csak azt a viselkedést utálom, amit nagyrészt gyerekektől tapasztal az ember. Az meg szerintem magánügyem, hogy nem tartom szépnek a kisbabákat, sok élőlényt nem tartok szépnek, mégsem utálom de nyilván nem is csüggök rajta párás tekintettel, ha meglátom. Mindettől függetlenül kicsit bizarrnak tartom, ha valaki vadidegenek iránt táplál érzelmet, csak azért mert az illető még gyerek, de velük ellentétben én elfogadom, hogy van ilyen és nem kezdek el téríteni, hogy ne szeresd már őket, hát baj van a fejeddel :D

2023. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!