Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kellene egy kis lelki segítség...

Kellene egy kis lelki segítség és pár pozitív vagy kedves szó? Te milyen mondatra vágysz, hogy megkapd, mivel segítene most rajtad?

Figyelt kérdés

Úgy látom most tényleg komolyan nagyon nehéz helyzeteken mennek keresztül az emberek és mindenki szétforgácsolódik.

igaz idegenek vagyunk, de főleg a sok indulatos hozzászólások közt próbáljuk meg kicsit támogatni egymást.

Valahol nincs jól, hogy kihasználva az anonimságot bántunk másokat a problémáink miatt, de nem csak itt, hanem más platformokon is.

Segítsünk inkább egymásnak, mindenkinek sz*r.



2023. jan. 18. 23:06
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
39%
15-os vagyok, igazad van, megfogadom a tanácsot. Köszi. És kívánom hogy mindenkinek, aki ide írt, legyen gyönyörű éve és teljesuljon minden úgy ahogy szeretnétek. 🥰🤩❤️
2023. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
37%

Először is wooow, mennyire menő már ez a kérdés. Ez olyan létszükséglet most ebben az időszakban, mint egy falat kenyér, szóval nagyon köszönöm, hogy feltetted.

Borzalmasan nehéz most és olyan jó látni, hogy nem vagyok egyedül, annak ellenére, hogy folyamatosan úgy érzem magam. Az egyetem utolsó féléve kikészít lelkileg. Egyszerűen képtelen vagyok befejezni a szakdolgozatomat. Úgy érzem, hogy én nem vagyok elég hozzá, nem vagyok elég okos hozzá, hogy nem is értek hozzá és nem is látom az összefüggéseket és ezért folyamatosan halogatom és halogatom, már több féléve és attól is félek, hogyha netán mégis sikerülne befejeznem, akkor kiderülni, hogy valójában mennyire könnyű volt az egész én meg a semmiért szorongtam ennyi ideig. A szüleimnek sem mondtam még el, hogy most se sikerült leadnom, majd csak áprilisban fogom tudni. Kikészít a nyomás, hogy a nővérem, az összes barátom és unokatesóm diplomásak és ezért nekem is annak kell lennem, mert különben csalódást okoznék.

Szóval a kérdésre válaszolva annak örülnék most leginkább, ha a szüleim azt mondanák, hogy bármi történjék, soha nem okoznék csalódást nekik és büszkék rám így is, úgy is. (és ne harapják le a fejem, amikor elmondom, hogy ismét csúszok)

Tényleg köszönöm ezt a kérdést, senkinek nem mondtam még el ezeket és annyira jól esett most megosztani valakivel. Fel a fejjel Mindenkinek, lesz ez jobb is! ♥️

2023. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

#15!

Köszi komolyan, hogy írtál és a legkomolyabban kívánom Neked, hogy sikerüljön!

Ha esetleg nem, (ne legyen úgy), akkor se csüggedj, kisüt az a Nap, az biztos ❤

Legyen Neked is gyönyörű éved és köszönjük szépen, álmodj és váltsd valóra! ❤

Minden alakuljon úgy, ahogy akarod! ❤

2023. jan. 19. 00:14
 24/55 A kérdező kommentje:

Szia #22!

Örülök komolyan, hogy menőnek tartod a kérdést, nem gondoltam, hogy tényleg ennyire pozitív lesz és hiába a problémák, annyira jó itt a hangulat ❤

Stresszelsz nagyon, azért nem látod már át, egy kicsit próbálj nyugizni, mivel már a stressz miatt nem látod át az egészet, nagy rajtad a nyomás.

Nem, kicsit hűzd be azt az igát és át is fogod látni azonnal.

Nem ismerem a szüleidet, de már így is szerintem büszkének kell lenniük rád és lehet azok is, csak ha mondják, lehet azt gondolják elbízod Magad és nem fogod komolyan venni.

Figyelj akkor sincs gond, ha nem sikerül, nem leszel fekete bárány.

Az írásod is azt takarja, hogy igen is Te egy nagyon hozzáértő és nagyon értékes, értelmes ember vagy és marhára nem a diploma fog meghatározni Téged.

Már amiatt büszkék lehetnek, amilyen vagy és hogy ennyire nehezen próbálod.

Kicsit kapcsolj ki, benned van az a tudás, össze fog állni.

Csak vedd oda laziban a kis kikapcs után, totál nyugodtan állj Neki és jönni is fog a megvilágosodás ❤

Minden jóra fordul skacok ❤❤❤

2023. jan. 19. 00:22
 25/55 anonim ***** válasza:
40%
Zseni ez a kérdés. Virtuálisan megfogtam mindannyiótok kezét és együtt tényleg legyőzzük a nehézségeket!
2023. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
45%
22-es vagyok, szószerint sírok 😂 annyira köszönöm, pont erre volt szükségem ♥️ köszönöm hogy vagytok! ♥️♥️♥️
2023. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
45%
Esküszöm ez a kedvenc kérdésem a gyik-en valaha 😂
2023. jan. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

#25

Hiába idegenek vagyunk, a számok és a hozzászólások mögött ugyanolyan emberek és komolyan olyan erő van bennünk, hogy tényleg kimegyünk a legnagyobb szarból is, csak a mai világban annyira elfelejtjük ezt.

Fogom a kezed, megyek Veled előre, és fogom a többiekét is ugyanúgy, menjünk előre mind és komolyan ne hagyjuk, hogy ledöntsenek a lábunkról! ❤❤❤

Erősek vagyunk és nincs olyan, amit ne győznénk le közösen!

Segítsünk a másiknak, ha elesik, túlmegyünk mindenen! ❤

2023. jan. 19. 00:29
 29/55 A kérdező kommentje:

Skacok imádom mindannyiótokat egytől egyig, akik itt vannak, hát hol bújkáltatok eddig?! 😂❤

Annyira tele vagyunk értékes emberekkel csak annyira nem találjuk meg egymást és annyira bele merülünk a rosszba.

Pedig ezt itt mind Ti csináljátok, ez az erő, ami itt van a hozzászólásokban ez mind bennetek van, Tőletek van, Belőletek van!

Komolyan álljunk fel és segítsünk inkább egymásnak ebben a nagy szarban! 😂❤

Komolyan imádlak Titeket (nohomo-) ❤

Fogjuk meg minél több ilyen ember kezét és tényleg álljunk fel.

Elég volt a sok szarból és bántásból, minden jóra fordul! ❤

2023. jan. 19. 00:34
 30/55 A kérdező kommentje:

#22

Mi köszönjük, hogy vagy de komolyan!

És csodálatos személyiség lehetsz tényleg, ha elsírtad Magad ❤

Imádunk és örülök, hogy ennyi erőt kaptál! ❤❤❤

2023. jan. 19. 00:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!