Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kellene egy kis lelki segítség...

Kellene egy kis lelki segítség és pár pozitív vagy kedves szó? Te milyen mondatra vágysz, hogy megkapd, mivel segítene most rajtad?

Figyelt kérdés

Úgy látom most tényleg komolyan nagyon nehéz helyzeteken mennek keresztül az emberek és mindenki szétforgácsolódik.

igaz idegenek vagyunk, de főleg a sok indulatos hozzászólások közt próbáljuk meg kicsit támogatni egymást.

Valahol nincs jól, hogy kihasználva az anonimságot bántunk másokat a problémáink miatt, de nem csak itt, hanem más platformokon is.

Segítsünk inkább egymásnak, mindenkinek sz*r.



2023. jan. 18. 23:06
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
58%
Egy csoda itt mindenki, komolyan srácok ♥️
2023. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

#31

Szeretném, ha tudnád, hogy Te is ugyanúgy egy csoda vagy és örülök komolyan, hogy ide találtál ❤❤❤

Jó látni, hogy boldog vagy ❤

2023. jan. 19. 00:45
 33/55 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező nem tudom mi a szakmad, de a coach képzés neked nagyon való lenne... 👌
2023. jan. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:

#33

Komolyan mondod?

Az a baj, hogy nem tudom hogyan megy a Coaching, de majd mindjárt utána keresek.

Soha nem mondtak még Nekem ilyet, de köszönöm szépen, komolyan ❤

Annak örülök, ha már ennyiőtöknek tudtam segíteni, de komolyan ❤

Annyira jó látni, hogy erőt kaptatok és adtatok egymásnak és, hogy komolyan ilyen erő és eltökéltség van bennetek ❤

2023. jan. 19. 01:24
 35/55 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon szomorú, hogy itt ennyien levannak pontozódva:(


Kérdező le a kalappal előtted!!! Remek volt olvasgatni ezt, sok embernek dobtad fel a napját, szóval már nagyon megérte:) több ilyen kezdeményezés kellene, mert az egész ország rászorulna kedves szavakra jelenleg.

Köszi szépen, hogy kiírtad ezt a kérdést, neked is kitartást bármi nehézséged legyen!

2023. jan. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

Kedves #35!

Eddig mindenkinek 100% volt a válasza, nem tudom kinek nem tetszik valami és miért, vagy ha ennyire rosszul van miért nem osztja meg Velünk és segítünk.

De a pontozás a legkevesebb, az nem tudja manipulálni azt az erőt, ami az itteni válaszadókban van 😊


Köszönöm szépen 35 a dicséretet, bevallom nem számítottam rá, hogy tényleg ennyire pozitívan sül el a dolog, de komolyan örülök, higy ennyivel is sokkal boldogabbak a HSZ írók és megkönnyebbültek, új erőre kaptak és tartanak a céljaik felé ❤

Én annyira tudnék örülni, ha így fellendülnének az egész országban az emberek és így tényleg összefogva átvészelnék a nagyon kritikus helyzeteket.

Most érzem azt, hogy igen, emberek vagyunk, normális emberek és számíthatunk egymásra, tudunk segíteni egymásnak, megtudjuk fogni a másik kezét és igen, menni együtt előre!


Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságot, Én nem számítottam rá, de hatalmas erőt kaptam ugyanúgy, ahogy elkezdtetek írni és azt kapok ugyanúgy, ahogy olvasom a válaszokat.

Az ilyen emberek komolyan csodálatosak és nagyon jó látni, hogy vannak ilyen emberek és komolyan fel is élednek.

Tudom idegenek vagyunk, nem ismerjük egymást, de hiába ezek a dolgok, akkor is ugyanolyan emberek vagyunk és tényleg olyan erő van bennük, hogy elképzelni nem lehet komolyan.

Ezt pedig tényleg fenomenális látni, ahogy üvölt belőlük és igen, mennek ❤

Nem érdekel, hogy " kis szám ", akkor is elért valakit és jobb lett annak a valakinek és !ÁLTALATOK!, valamint látni ebben a " kevés " emberben milyen horribilis erő van itt!


Nagyon örülnék ilyen kezdeményezéseknek, mivel annyira csodálatos dolog látni, hogy igen, sikerül és össze fogunk és nem számít, hogy nem ismerjük egymást.

Viszont ország szinten, ha nézzük, egy család vagyunk pedig és támogatnunk is kellene egymást, nem támadni ❤


Nagyon szépen köszönöm a válaszod #35, Én köszönöm Neked és mindenkinek, aki írt és erőt adott a másiknak, és erőre is kapott ❤

És ezt Magatoknak köszönhetitek, imádok minden egyes választ és minden egyes embert, aki írt ❤❤❤

Továbbra is lehet írni ugyanúgy, a pozitív vissza jelzések is jöhetnek, a rosszak is, a motivációk!

Annak is örülünk, ha valaki jól van ❤

2023. jan. 19. 03:10
 37/55 anonim ***** válasza:
80%

Nekem olyasmi esne jól, hogy "segítek, nyugi, megoldjuk, itt vagyok veled"

Plusz tettek is.

2023. jan. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 NTBS ***** válasza:
69%
Nehéz időszakon megyek keresztül. Minden apró, pozitív dolognak őrülök. A lelki dolgok mellett fizikailag is egyedülálló vagyok. Köszönöm a kérdést kedves kérdező. Ha van kedved privát üzenetben írni, tedd meg.
2023. jan. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
77%
Nos.. Szép jó reggelt mindenkinek. A lepontozóknak nagyon keserű az életük, de látom, tesznek is érte, hogy hogy még rosszabb legyen nekik... Hát, valamiert őket nem tudom sajnálni. Meg hát kutyát nem érdeklik.. 😃 Többieknek : szép hetet, napot, vidám joreggelt csakazertis!! Nekem már jól indult... 🤩🤩❤️
2023. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
69%

Fiúk/lányok,nők/férfiak!

Minden rendben lesz,sosem volt úgy hogy ne lett volna valahogy!

Sok sz*r jön mindig egymás után, de valahogy mindig túléljük ezeket a nehézségeket.Kicsit összetörve de fel tudunk állni,mert úgy sem tudunk mást tenni.

Mindenki ért valamihez,mindenkihez tartozik valaki és mindig a helyes útra fogunk lépni,hogy boldogok legyünk,mert ez az ami fontos.

A mai világban nehéz megtalálni a helyünket,de nem lehetetlen mert amíg vannak ilyen emberek,mint ti is addig érdemes küzdeni egy élhetőbb világért és legfőképpen EGYMÁSÉRT!

Mindenkinek csodálatos kívánok,élvezzétek a legapróbb dolgokat is,mert ezek lesznek felejthetetlenek.

Puszi mindenkinek és küldök egy nagy ölelést,pozitív energiával övezve! ❤️

2023. jan. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!