Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok milyen egy egyedi...

Lányok milyen egy egyedi kisugárzású férfi a ti szemszögetekből?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Gazdag, pénzes, csöndes, sosem éhes.
2023. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom sugárzik róla hogy sok pénze van.
2023. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
10%

Szívesen mutatok példát, de nálam az egyedi kisugárzás nem jelenti automatikusan azt is, hogy az illető vonzóbb, mint egy első és második ránézésre is átlagos ember vagy hogy jobban megfog.


Pl az élénk színű ruhákat hordó, körmüket festő (afro) alter srácok stílusát imádom. Szexuálisan nem kifejezetten vonzó, főleg hogy én teljesen minimalista vagyok stílusra, de az a kissé metroszexuális, ám annál színesebb megjelenés nagyon egyedi és menő szerintem.

2023. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
1:))))
2023. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Csernobilból érkezett:DDD
2023. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem a pénzre gondoltam és nem hiszem hogy valaki ettől lesz egyedi. Pl a mészáros lőrincz gazdag mégsem egyedi
2023. jan. 19. 17:10
 7/21 Kólauborkával ***** válasza:
82%

Hát, pedig lölő szerintem elég egyedi…. :D

Vagyis mondjuk úgy: én nem szeretnék belőle még egyet, sokba kerülne az országnak…

2023. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

Tök mindegy egyedi vagy nem. Van pénze? Van. Amíg van, mindig lesz nője. Mikor ő meg bátran fölszedhet akárkit te már lehúzhatod magad a wc-én, bocsánat de az az igazság.

Ha meg nő vagy akkor meg tárgytalan számodra a dolog.

2023. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

Az a lényeg, hogy ilyen elérhetetlen, magabiztos, mást lenézek mert felsőbbrendűnek gondolom magam típus legyél. Ezt imádják!!

Ha ránézel a csajra az jöjjön le neki az arckifejezésedről, hogy ki ez a kis facka, mit képzelt, hogy rám néz. Ha tetszik, ha nem ez kell a mai csajoknak bánj vele kutyaként, sz@rj a fejére magasról, érzetesd vele, hogy bármelyik pillanatban kirakhatod mert van jobb.

Észre vetted már, hogy mindig ilyen palik mellett látod a csajokat nagy többségben? Nem véletlen..

Majd a tizedik ilyen pali után keresnek egy normális rendes srácot akiknek előadják a félénk kislányt aki még majdnem szűz és csak komoly kapcsolatot szeretne. Eztán jön megint egy ilyen fentebb említett stílusú és egyből ugrik.

Ha tetszik, ha nem ez így van. Ha nem hiszed próbáld ki…

2023. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Az én életemben eddig egyetlen ilyen férfi volt aki azonnal megfogott a kisugárzásával. Nem tudom megmagyarázni, de azonnal megvolt a vonzalom és a kémia.
2023. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!