Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várható nagy népvándorlás...

Várható nagy népvándorlás Debrecenből és környékéről az akksigyár miatt?

Figyelt kérdés
Esetleg, aki ott lakik, hogy vélekedik erről?

2023. jan. 20. 15:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
Azt kérdezted, hogy várható-e nagy népvándorlás. Ehhez sem ottlakni nem kell sem 200e fős mint nem szükséges. Mivel hasonló vagy szennyezőbb gyárak esetén sem indult meg népvándorlás ezért itt sem várható. Gondolom ez számodra bonyolult de remélem sikerült felfognod.
2023. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#11 Én pedig remélem, hogy idővel a napi adag koszon kívül valami kultúra is fog rád ragadni. Remélem sikerül felfognod, amit írok. (Nem vagyok benn biztos, bunkó)
2023. jan. 20. 19:01
 13/26 anonim ***** válasza:
50%
Ha hülye vagy legalább ne reklámozd...
2023. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem, hogy az akumlátor gyár miat kiürülne Debrecen. Inkább a munkaerő fog oda vándorolni. Szerintem csak a politika miatt van ez az egész hercehurca. Érdekes módon Pakson nincs ilyen balhé pedig ott egy atomerőmű van.


Én úgy tudom, hogy Iváncsán is nemsokára felépül az akumlátorgyár. Érdekes ott nem volt olyan műbalhé, mint Debrecenben.

2023. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%

akkumlátor


Bocsi elírtam!

2023. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%
Születésem óta itt élek. De én nem érzékelem, hogy bárki is tragédiaként élné meg ezt a helyzetet...
2023. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%

Van egy hangos kisebbség, akik ahelyett hogy tájékozódnak, felülnek ilyen Schmuck Erzsébetek lázításainak, olyannak, aki még életében nem látott akkumulátor gyárat - ráadásul köze sincs Debrecenhez!

A Déli Övezetben nem csak az akkumulátorgyár épül, hanem katódgyár, és szeparátorgyár is!

Ez több mint 9-11000 embert fog foglalkoztatni, ha meg felépül mellette a nagyobbik buszgyár, akkor 13-15.000. Rengeteg munka van és lesz Debrecenben! Győrben is azért magasak a keresetek, mert sok a munkahely, és versenyeznek az emberekért! Ha beindulnak a most még épülő üzemek, az egész Kelet-Magyarországnak nagy bér-felzárkózási esélyt jelent!

A CATL gyár messze lesz a várostól, a legközelebbi tanya 1,8 kilométerre van. Nem elvándorlás, hanem nagy bevándorlás várható, ezért épül tovább a Tócó-völgy, 1000 lakással, amit a város fog üzemeltetni a beérkező magyar, családos munkaerők részére.

2023. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%
Győr környékéről sem fog senki "elmenekülni" az ott épülő aksi gyár miatt, hiába vergődnek az LMP-s szerencselovagok!
2023. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
64%

Na, Schmuck után Toroczkai is megy Debrecenbe okoskodni!

Bohóckodás ez az egész most már: senkit sem a környezet érdekel, hanem a balhé, amibe most bele lehet állni... meg az Isten verte "pártérdek"!

2023. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Mi Debrecen vonzáskörzetében lakunk. Akksigyártól függetlenül megyünk külföldre. 3 család. 13 fő. Akárhogy számolok, jelenleg 4, 2 éven belül 6 dolgozó. Jöhet helyettünk a török vendégmunkás.
2023. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!