Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nettó 240-et keresek, Többet...

Nettó 240-et keresek, Többet vagy kevesebbet viszel haza, mint én havonta?

Figyelt kérdés
Ez amúgy egy vidéki fizetés, szerintem átlagosnak mondható. Valós átlagos fizunak érzem a bérem, a munkám pedig egy átlag meló és én magam pedig úgy hiszem a magyar átlag ember vagyok.

2023. jan. 21. 09:22
A kérdező szavazást indított:
Többet keresek, te csóri!
Kevesebbet keresek, csóróbb vagyok, mint te.
53 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Többet viszek haza, de nem tetszik a választható opció. Szerencsés vagyok a munkámmal, nem nézlek le, mert kevesebbet keresel.
2023. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%

Nettó 1 millió, vidéken, Home Office-ból.

Nem rossz, de már dolgozom rajta, hogy kövesse az inflációt.

2023. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az elsővel. Többet keresek, mint te (nettó 320.000 körül), de nem tartalak csórónak. Sőt, már azért felnézek rád, mert tudod, hogy mi az a nettó fizetés! Csóró az, aki nem dolgozik, szül 5 gyereket a semmire, majd a tévében mutogatja magát. Semmi sajnálatot nem érzek irántuk, mert meg sem próbálnak kilépni ebből a helyzetből.
2023. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbet.


Vidék, árufeltöltő, 185-195e Ft.

2023. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Többet

Vidék ,kamionsofőr

2023. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, itt mindenki milliomos!

Havonta itt mindenki min. 500e-t keres! Sikeres emberek olyan állom melóval amit rájuk szabtak és eszméletlen jól keresnek vele. Sajnos nem jó oldalra tetted fel ezt a kérdést mert itt mindenki is jóval többet keres nálad a munkanélküli segélyével.

Amúgy egy átlagos kereseted van. Nincs is ezzel semmi baj.

2023. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1-es és 3-as:

,,Akinek van, annak még adnak, hogy bőségesen legyen neki, de akinek nincs, attól még azt is elveszik, amije van." (Máté 12:13)

Jó volt olvasni a válaszotokat.

4-es, felmerült bennem a kérdés veled kapcsolatban, hogy vajon a rendes béreden kívűl mennyi morzsa csurranik-cseppenik neked az esetleges selejt termékekből, van-e valami kedvezményed?

2-es! mesélj kicsit a munkádról, engem példáűl érdekelnének a részletek. javaslom amúgy az aranyat, mint inflációkövető váltóezközt vagy esetleg fele-fele arányban aranyba és bitcoinba való befektetést. Bár én, ha havi 1 millát keresnék, 1-2 évente inkáébb befektetnék valami ingatlanba, mert az mindig felfelé fog menni hosszú távon. Gondolj bele, a 70-es években 20-30 ezer forintokért vettek házakat az emberek, ma 10-20 millióért.

5-ös:

Bizony mondom neked, a kamionosoké és a busz sofőröké Isten országútjai itt Magyarországon. Vezető pozíció, ülő munka. Mint a főnökök!

6-os. Igen, tudom és észrevettem, hogy ez a milliomosok oldala. Sőt, az ellenzéki beállítottságú milliomosok oldala ez a gyakori kérdések. Bár azt nem sikerült megértenem, hogyha ilyen jól megy a szekér, akkor miért ellenzékiek a GYK milliomosok. Nem bántom őket, de ha én milliomos lennék, valószínüleg nem a GYK-n tölteném el az unalmas óráimat, hanem egy motelszobában néhány gyönyörű lánnyal, némi kokainnal vagy valami korruptabb politikus nő bugyijába próbálnék belenyúlni. Mázli, hogy nem vagyok milliomos, tönkre tenném a világot .


Én amúgy vezető pozícióban vagyok egy német multinacionális cégnél. Így szoktam szépen mondani, hogy mivel foglalkozom. Ez a valóságban azt jelenti, hogy targoncázok egy raktárban.

Az exnejem azt mondta magáról szépen, hogy szobalány és mellette üdülési jogokat értékesítő ügynök. Ez azt jelentette a valóságban, hogy pénzért hirdette magát és házhoz is járt, hogy befektessenek neki, meg néhány gazdagabb pacákkal elment nyaralni.

Belegondoltam, ennek fényében a homofice-ozó 2-es válaszolónk meglehet, hogy webkamszexből szedegeti össze a milliókat.

Ezek a gondolataim támadtak az eddig elolvasott válaszok után.

köszi a válaszokat, amúgy nem tudom, hogy mi ihlette a kérdést. Lehet a sátán volt, muhahaha.

2023. jan. 21. 10:52
 8/23 anonim ***** válasza:
10%

Engem a pasim eltart,direkt így ismerkedtem a társkeresőn.Napi20-40 ezer ft költőpénzt is ad.

L

2023. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as, mit szolnál hozzá, ha elszórakoznánk kicsit a pasid pénzén? Szerintem az szexi lenne.
2023. jan. 21. 11:26
 10/23 anonim ***** válasza:
14%

#6 miért meglepő számodra, hogy az üzleti témát olyan olvassa, akinek van felesleges elkölthető/befektethető/kockáztatni való pénze?


Attól mert te csóró vagy, vagyunk jó páran akik van vagyunk azok. Hiába nem tetszik ez neked.

2023. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!