Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nettó 240-et keresek, Többet...

Nettó 240-et keresek, Többet vagy kevesebbet viszel haza, mint én havonta?

Figyelt kérdés
Ez amúgy egy vidéki fizetés, szerintem átlagosnak mondható. Valós átlagos fizunak érzem a bérem, a munkám pedig egy átlag meló és én magam pedig úgy hiszem a magyar átlag ember vagyok.

2023. jan. 21. 09:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

"Már 2 hónapja munkanélküli vagyok. 1 diplomával, 2 nyelvvizsgával, 33 évesen"


Nem a diploma a lényeg hanem hogy MILYEN az a diploma... Büfészakos egyiptológusként örülj hogy csak ennyi ideje vagy munkanélküli, mérnökinformatikusként pedig nagyon hülye lehetsz a szakmádhoz ha ilyen régóta nincs munkád.

2023. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%

sajnos a havi 240 teljesen átlagos fizetés magyarországon. én nemsokkal keresek többet(télen 120-180, nyáron 350-450, tavasz és ősz ahogy esik úgy puffan) tőled, de csakis azért jövök ki elfogadhatóan anyagilag mert: saját tulajdonú ingatlanban élek, nincs hitelem, nincsenek bérleményeim, nincsenek gyermekeim.

a szavazásra nem válaszoltam, mert hányok a csórózástól és mások lenézésétől, másrészt most kevesebbet kersek mint te, májustól októberig pedig többet.

2023. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én nettó 600-at keresek keleten vidéken, multiban gépészmérnökként 3 év tapasztalattal. Ez cafival, támogatással értendő 13. havi nélkül.
2023. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!