Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szemetelsz a természetben,...

Ha szemetelsz a természetben, miért teszed?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen nem neked szól a kérdés, ha te nem szoptál szemetelni. :)

2023. jan. 25. 00:48
A kérdező szavazást indított:
Azért, mert nincsen kuka ötméterenként és nehogy már magammal vigyem az üres energiaitalos dobozt, fárasztó volt idáig cipelni, elgyengültem.
Mert paraszt vagyok.
Mert szerintem sokkal szebb az erdő meg a mező meg a hegy, ha tele van dekorálva műanyag palackokkal, sörös dobozokkal stb.
Mert megtehetem.
Mert én vagyok a fasza gyerek és azt csinálok, amit én akarok.
Mert a természet az én vendégem, nem pedig fordítva. (Úúú, ezt nem is értem.)
Csak a városban szoktam szemetelni. Ugye milyen király vagyok?
Nem járok a természetbe. Mi az? Hol van az?
Mert csak.
Az összes érvényes rám.
33 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Há kimének a temészedbe, hogy legyen mit kipsztóni a Zinstára. Szemetelek mert egy büdös proli vagyok és nekem mindent is lehet.
2023. jan. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Sehol sem szemetelek, sem a természetben, sem a városban.
2023. jan. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Én meg egy cigi csikket sem dobok el szívesen
2023. jan. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
96%
ez sajnos egy komoly kultúrális probléma. divattá vállt, hogy menjen ki mindenki az erdőbe, a természetbe, de az emberek nem ott szocializálódtak, nem ismerik azt a magatartást amit ott kell mutatni(nem szemetelek, nem zaklatom az ott élő állatokat, nem hallgatok hangos zenét telefonról inkább a madarak csicsergésével kényeztetem magam...). bezzeg, ha én bemegyek a városba mezítláb, szakadt ruhában, részegen mindenki megjegyzi: fúúú ki ez a gyökér-paraszt. mert nem ott szocializálódtam és nem ismerem az ottani kultúrális elvárásokat, de ha valaki az erdőben szemetel az normális, mert buta. ez lehet nevelési, vagy oktatási probléma, de én hátizsákszámra szedem össze mások szemetét és dobom ki a kukámba amiért én fizetek(a szelelektívet szelektíven), mert engem zavar. őszintén kérek mindenkit aki nem tudja, hogy a természetben, az erdőben hogyan kell viselkedni az MARADJON OTTHON!!!!
2023. jan. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
5%
Kitalálom, Londonban élsz? Magyarországon nem szokás szemetelni.
2023. jan. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Én max véletlenül szoktam, pl ha kiesik a zsebemből egy papírzsebkendő és nem veszem észre.
2023. jan. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
3%
5 Így van, mi itt magyarországon óvjuk a környezetünk tisztaságát.
2023. jan. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%

Én nem szemetelek, rendes lány vagyok.

Bar egyszer a gumi az erdőben maradt.

2023. jan. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem szemetelek sem a természetben, sem a városban, de különösen undorítónak tartom, ha vki a természetben teszi ezt. Én levágnám a kezét, de mindegy. Nógrádban élek és sajnos azt látom, hogy a ci....cák egyszerűen annyira primitívek, hogy fel sem fogják, miért gond a szemetelés. Ennyire képesek, élni is putrikban élnek, mindent lelaknak, tönkretesznek, szétbarmolnak. Lehet hőbörögni, ez az igazság. Kosz, kivert ablakok, eltüzelt parketta, semmi fű vagy zöld növény, kanapé a poros udvaron. Ezektől várod, hogy elfárad a kukáig? Most tettek ki a városban a kukákra feliratokat: "köszönöm, hogy észrevett". Minek? Olvasni sem tudnak. Azért persze tegyük hozzá, hogy magyarok is szemetelnek. Ott van a kuka 1 méterre tőle, de csak azért is lebassza mellé. Száradna le a keze tőből az ilyennek. Meg a buszmegállókban bagózóknak is.
2023. jan. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

Nehéz lenne nem a természetbe szemetelni, hisz minden az. ;)


Amúgy mert nincs meg a közösség-tudatuk. Azt hiszik nekik nem rossz ha szemetelnek akár a közeli erdőbe, akár 400 kilométerrel arrébb.

2023. jan. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!