Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hasznos, vagy haszontalan...

Hasznos, vagy haszontalan vagy a társadalom számára?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz, benne vagy a Föld népességének azon 10 %-ban, amelyet életben hagynak?

2023. jan. 26. 01:19
A kérdező szavazást indított:
hasznos vagyok
haszontalan vagyok
72 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
63%
A 10%-ban egyáltalán nem hiszem, hogy benne vagyok, ettől függően úgy gondolom, hogy hasznos vagyok, igen. A munkám abszolút az emberiség érdekeit szolgálja, a létezésemmel pedig viszonylag kevés vizet zavarok gyerektelenként. Szerintem a fogyasztásomhoz képest megérős vagyok. 😀
2023. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok túl hasznos, de nézzük a jó oldalát, nem is vagyok káros, mint pl. a Fidesz.
2023. jan. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
95%
Élek ameddig élek. Pont az ilyen szaroknak akarok majd megfelelni.
2023. jan. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
25%
Kérdés, hogy határozzuk meg, hogy ki számít hasznosnak, és ki dönti el. Van, akinek csak az számít annak, akinek a munkájának látványos a közvetlen eredménye, pl. orvos vagy pék. Én meg egy multinál dolgozom, és aki nem látja az összefüggéseket, annak egy aktatologató irodista vagyok, pedig a munkám az ellátási láncban lehetővé teszi azt, hogy mások pénzt keressenek.
2023. jan. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem mindenki értékes tagja lehet a társadalomnak, amíg nem ezek az eugenikus, transzhumanista f@szfejek uralják az elméjét.
2023. jan. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
17%
Rossz hozzáállás.
2023. jan. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
15%
gyerektelenként miért lennél jobb? Ez hülyeség...
2023. jan. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
39%

#8

Pont azért, mert a legnagyobb problémánk a túlnépesedés. Plusz ha valaki a saját családja babusgatása helyett inkább karrierista és a karrierje elősegíti több száz, akár millió ember jólétét/gyógyulását/fejlődését, gyakorlatilag többet tesz a közjóért.

2023. jan. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
24%
Attól, hogy karrierista vagy és csak magad tartod el, max magadra jut több pénz... csak az adómentes pl, aki nagycsaládos (4+ gyerek)a többi pl én, inkább többet adózok, ha van 1 max 2 gyerekem..
2023. jan. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
64%
Leszázalékolt vagyok. Haszontalan senki.
2023. jan. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!