Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pár órákra a...

Hogyan lehet pár órákra a munkahely környékén találni valakit unalom ellen?

Figyelt kérdés

Péntekenként hamarabb végzünk, de a barátom akivel szakítunk ezt nem tudja, így gyakorta bent maradok 3 órával tovább mert kontrollmániás és ellenőriz. Szakítas után is.

De ki tudnám ezt játszani azzal, hogy lelépek fél 1kor és 4 re visszamegyek a munkahelyre mintha akkor végeznék, tehát durván 3 szabad órám van lébecolni a munkahely környékén, ahol nem ismerek senkit.

Üljek be egyedül vmi kocsmába? Vagy van normális ötlet?



2023. jan. 27. 13:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérj segítséget, ez nem normális, nincs ehhez joga. Kérj segítséget, tesótól, apukától, rokontól, vagy Kérj segítséget a rendőrségen. Nem tarthat téged félelemben se kapcsolatban, kapcsolaton kívül meg pláne. 30 percet sem szabadna miatta bárhol dekkolnod, nem hogy 3 órát.


Remélem, hogy segítséget kérni, kitartást és sok szerencsét!

2023. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nyugtasson meg hogy ez troll kérdés. Légyszi :') De ha esetleg mégsem az, menj be a rendőrségre távoltartási végzést kérni, zaklatás miatt. Ha úgy is ellenőrizget ráhívhatod a rendőröket.
2023. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszi már kértem, intézve vannak a dolgok, szakítás is van.

Ettől függetlenül képes keresni péntekente a munkahelyen abban az időben, mikor azt hiszi vége a munkaidőnek.

És ha megtudná hogy hamarabb végzek, akkor azt is, hogy kapcsolatban végig kamuztam, es ebből azt szűrné le a hülye, hogy biztos azért kamuztam, mert csaltam, és akkor nekem annyi.

De nem lesz ez mindig így, mert szerintem szakítás után nem fog kontrollálni még 10 éven is át. Szerintem ez csak egy ideig tart még.

2023. jan. 27. 13:19
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

"szerintem szakítás után nem fog kontrollálni még 10 éven is át. Szerintem ez csak egy ideig tart még."

Azok is ezt hitték, akiket eltemettek.

2023. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Oké, te tudod, de vigyázz magadra és ne engedd meg neki, hogy félelemben tartson.


Ha 100% ki van mondva a szakítás és ő ezt 100% megértette, akkor oké, várj 1-2 hetet, de utána ez már bűncselekmény. Ez már zaklatásnak és megfélemlítésnek számít.

2023. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
És mi a biztosíték arra, hogy előbb nem keres / hív? Ha a munkahely környékén lébecolsz, akkor sem leszel mondjuk 2kor bent.
2023. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon óvatosan kommunikálj, hogy ne kattanjon be. Ha meg akarsz szabadulni tőle, muszáj most neked az okosabbnak lenni. A legnagyobb félelme az, hogyha valaki másé vagy és ettől be tud kattani, akár agresszív is lenni, mert ez a világ véget jelenti a fejében. Úgyhogy nagyon világosan (manipulálva) nyomatékosítsd vele, hogy nem volt, nem akarsz és nem is lesz fiúd, mert eleged van a férfiakból és még a gondolatuk is gusztustalan. Így jobban fog tudni majd elengedni és lemondani rólad - és békén hagy majd.


Szóval érted a lényeget?

2023. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Kérdésre visszatérve, addig is kéne valami 3 óra hosszra.

Vagy ha nem is szabadidőként, de értelmesen is el lehetne ezt tölteni. Mit lehet csinálni heti egy alkalom 3 órával?

Gondolom ha ennyit tanulnék nyelvet pl, soha nem vizsgáznék le, ahhoz ez kevés idő.

Legszívesebben vmi csajjal/sráccal bandáznék rendszeresen.

2023. jan. 27. 13:27
 9/32 A kérdező kommentje:

7!

Pontosan ilyeneket mondok. Engem nem érdekel senki, nekem aztán nem kell senki, nekem csak ő volt az isten senki más nem léphet a helyébe. Nem tudom elfelejteni se. Irtó kemény nekem.

A sok nyalással és a kontrollal tényleg nyugodt marad és nyugodtan alszik otthon és nem kontrollál 024.

2023. jan. 27. 13:29
 10/32 anonim ***** válasza:

B. Barnabás se kontrollált szakítás után, csak elővette a kést :(

Így halt meg 18 évesen a barátnőm.

2023. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!