Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ötlet bejelölni...

Nagyon rossz ötlet bejelölni egy régi osztálytársat?

Figyelt kérdés
Semmit se akarnék tőle igazából, csak megláttam facebookon a napokban és elgondolkoztam ezen. Általános iskolában jó barátok voltunk, még 1 padban is ültünk. Viszont azóta már eltelt egy 14 év.. Egy lányról van szó, én fiú vagyok.

2023. jan. 27. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem MLM hálozatbővítés miatt jelölöd be, addig teljesen rendben van.
2023. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki gond vele csináld nyugodtan.
2023. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megtörtént már, nincs ebben semmi.
2023. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Én örülök, hogy nem kell a régi osztálytársaimat bámulnom.
2023. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hans Pötterman ***** válasza:
39%

#1

Az micsoda?

2023. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi lenne?

Engem is jelölnek be sokan, akiket tizenx éve nem láttam. Bevallom, 90%-át nem is jelölöm vissza. Ez kb a legrosszabb, ami történhet veled, ha bejelölöd.

2023. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

En jobban szeretem, ha valaki levelben erdeklodik, mintha bejelol ugy, hogy sose beszeltunk, nem is fogunk, csak neman jelen van.

Megneznem, mennyi ismerose van, ha latszik, hogy nem egy szuk kor, akkor jelold.

Valtoznak az emberek. Mikor eloszor volt az iwiw, ugyan rohej is volt boldog-boldogtalant bejelolni, de akkor megvolt a varazsa. Viszont aranyos, varatlan, oszinte levelezesek is szulettek, amik meg most nem tortennenek meg.

2023. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha nincs vele dolgod, akkor nem: én nem szoktam. De mindenki másként gondolkodik.
2023. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5@ Avon Zepter biztositási kripto egyéb jutalékos pilótajáték , multilevelmarketing . A módszer csalási lényegét elmondja Puzsér Róbert a Youtubeon .
2023. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!