Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember lehet az, akinek...

Milyen ember lehet az, akinek nincs Facebbokja/ Instagramja?

Figyelt kérdés

De van WhatApp, Reddit


Ha neked sincs, milyen meggondolásból nincs?



2023. jan. 28. 22:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ugyan mindkettő van, de nem értem miért ne lehetne normális ember akinek egyik sincs. Instára én spec nem is rakok ki magamról semmit, csak jó csajokat meg sportkocsis oldalakat követek, és a Facebookot is csak a chat funkció miatt használom, hogy tudjak beszélgetni haverokkal meg rokonokkal, a profilomon nem tudom hány éve nem frissítettem semmit se.

Akinek nincs ezek közül egyik sem, annak nyilván nem fontos, más módon tartja a kapcsolatot az emberekkel. Az is lehet hogy szimplán nem érdekli vagy nincs is rá ideje ilyenekkel foglalkozni.

2023. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Én kb 6 éve letöröltem magamat mindenhol. Ha kíváncsi vagy, hogy miért és hogy milyen azóta, leírom szívesen, de nem akarlak untatni.
2023. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ezek közül egy sincs, minek? Használom a netet, nem azon élek.
2023. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sincs instám 18 éves létemre:D
2023. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Face csak a Messenger miatt van meg. Twitter a hírek miatt van letöltve. Semmi baj azzal, ha valaki nem a közösségi médián éli az életét
2023. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez de buta kérdés.

Milyen??? Idős, analfabéta, hippi, csak simán nem érdekli, bújkál háborús bűnök miatt. Akármilyen lehet, ez alapján nem lehet következtetéseket levonni.

2023. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra.

Nekem is csak facebook-om van, amit használok is.

Viber, meg insta van. Előbbi kb. csak céges dolgok miatt, utóbbi pedig elvben létezik csak, gyakorlatban meg sem tudom mondani beléptem-e egyáltalán egyszer is azóta, hogy regisztráltam.

2023. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Boldog.
2023. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Nekem van ugyan Facebook regisztrációm, de kb. 3 éve léptem be utoljára, azelőtt se nagyon használtam.

Több oka is van, egyik, hogy engem nagyon zavarna, ha azt látnám, hogy megosztok valamit, írok valamit, vagy fotót rakok ki, és érkezik pl. 5 like vagy hozzászólás, míg mások kapnak 50 like-ot. Szóval zavarna a népszerűség hiánya. A való életben sem vagyok túl népszerű, nem hiányzik nekem, hogy még online is ezzel szembesüljek.

Meg aztán nem is tudnék nagyon mit megosztani. Nincs párom, gyerekem, akikre nőként igazán büszke lehetne az ember. Most az, hogy megosztanék pár fotót egy kisebb utazásról vagy valami érdekes dologról, amit láttam, csináltam, az nem olyan értékes dolog, arról osztanék meg szívesen fotót, amim nincsen, családi dolgok, szép ház, lakás, kert.

Meg azonkívül nagyon időrabló is. Ha pl. én nem lájkolom más kommentjét, fotóját, nyilván az enyémet sem fogják, viszont nincs időm állandóan a Facebook-ot lesni, ki mit tölt fel, mit csinál.

Meg csak irigykednék másokra, ha folyton azt látnám, hogy mások hol nyaraltak, milyen szép karácsonyuk volt, ez gyereket vár, azt eljegyezték, stb. Nincs nekem erre szükségem, minek fájdítsam a szívem.

2023. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok, a pofám sem szeretem mutogatni, másokról olyan jó fotók készülnek, én meg mindegyiken olyan bénán festek. Igaz, nem lehet azt mondani, hogy másról készült a kép, tehát el kell fogadnokm, hogy nem a képpel van a baj, hanem velem, ahogy kinézek.

Meg tanúja voltam párszor olyasminek is, hogy írt egy ismerősöm valamit, aztán zéró lájkolt/hozzászólást kapott. Elég égő lehet az ilyesmi. Nem kívánok hasonlót átélni. Milyen már, mikor azt látod, hogy az ismerőseid, kollégáid feltöltött cuccaival foglalkoznak mások, egyre-másra érkeznek a lájkok, a tiéd meg senkit sem érdekel.

2023. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!