Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hogy nincsen málna emoji?

Hogy hogy nincsen málna emoji?

Figyelt kérdés
Olyan sok különböző emoji van kaja témában még sincs egy málna emoji, pedig szerintem ez egy tökre hétköznapi gyümi mint az eper. Néha akartam málna emojit használni de mindig elfelektem, hogy nincs. Érdekelne miért? Ahogy látom néha újabb és újabb emojikat hoznak létre de továbbra sincs málna. Mi az ok erre? Néhány külföldi oldalon is már megkérdezték ezt de kíváncsi vagyok itteni válaszokra is. Nehéz lenne megalkotni? Nincs rá igény? Elfeledkeztek róla? Valami egyéb ok? Ha már őj emojikat alkotnak, ez miért nem férne bele? Légyszi ha csak ilyen válaszokat írnál mint életem legnagyobb problémája, nagyon unatkozhatsz stb...akkor ne fáradj és ne vegyél el az életből 1 percet a billentyűzeted koptatásával feleslegesen, helyette nézegethetsz másik kérdést nyugodtan, engem tényleg érdekel ez a téma meg a málna a kedvenc gyümölcsöm. :) Értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2023. jan. 29. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a best gyümi :D sztem kifelejtették, meg hát népszerűbb a többségnek a többi gyümi
2023. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Darius- ***** válasza:
Nekem mindig egyszerubb leirni, mint elokeresni oket. Habar van amikor hasznosak, én szimpla kommentelésnél nem hasznalok emoji-t, talan a vidamsag és néhany alapot leszamitva.
2023. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég sok minden nincs. Én sünt nem találtam legutóbb.
2023. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
mekkora problémáid vannak kérdező.... 16 év alatt nem lenne szabad regisztrálni ide
2023. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-Közlöm ha nem olvastad volna végig:Légyszi ha csak ilyen válaszokat írnál mint életem legnagyobb problémája, nagyon unatkozhatsz stb...akkor ne fáradj és ne vegyél el az életből 1 percet a billentyűzeted koptatásával feleslegesen, helyette nézegethetsz másik kérdést nyugodtan, engem tényleg érdekel ez a téma...egyébként meg 16 fölött vagyok, nem értem miért hoztad fel, írtam hogy ez nem probléma pusztán kíváncsiság. Viszont téged nem értelek, ha ennyire zavar minek töltöttél el időt ide válaszolni tökre nem a kérdésre válaszoló választ ahelyett hogy mondjuk más kérdést olvasol ami téged érdekel...
2023. jan. 29. 22:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg mostanában miért szólnak itt le teljesen átlagos kérdéseket, meg hogy ez csak is probléma lehet a kérdezőnek és korhatárhoz kötik? Valahogy nem tudom megérteni, azt hittem ez egy oldal ahol bármit megkérdezhetsz anonim...ha valakit zavar az menjen máshova. Én se nyitok meg számomra jellegtelen kérdéseket pusztán azért, hogy oda írjam mekkora problémáid vannak kérdező.:(
2023. jan. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!