Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akire sokat...

Van olyan ember, akire sokat szoktatok gondolni úgy, hogy az illető nem is gondolná? Ki az?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor.

Foleg akik bejottek

2023. jan. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2023. jan. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt kollégám. Imádtam vele dolgozni, de munkahelyet váltottam. Nincs nap, hogy ne gondoljak rá.
2023. jan. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Van kettő is,egyik az exem.Másik pedig valaki,akivel ismerkedtem,de nem jött össze.

Sokat gondolok rájuk,pedig egyik sem érdemelné meg.

2023. jan. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint a 4esnek, csak az enyéim megérdemlik. Azért gondolok rájuk mert hülye kisfiú voltam és elrontottam a kapcsolatot, pedig sokkal boldogabb lennék ha most valmelyikük mellettem lenne.
2023. jan. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több ember is ilyen. Egy régi munkatársnőmre, egy képzésen együtt képződő nőre, egy régi mentoromra...
2023. jan. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen szoktam. Itt ismertem meg, egy ideig írogattunk egymásnak, kedvelem őt. Már törölte az accunt-ját szerintem, de én azért néha szoktam rá gondolni, hogy mi lehet vele.

Van még egy ember, őt régóta ismerem, vele sem tudom mi van. De ő már nem kíváncsi rám (más nőkért van oda), de én azért néha szoktam rá gondolni.

2023. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy srác, aki nagyon, de nagyon bejött. A környéken dolgozott, párszor össze is néztünk, összemosolyogtunk, csak sajnos nem lett belőle semmi sem.


Illetve gimis legjobb barátnőmre. A végzős évünkben sajnos sokat veszekedtünk (ő frusztrált, ideges volt végig az érettségi-felvételi miatt, én pedig nem mindig tudtam jól lereagálni a hangulatingadozásait és kitöréseit) és az egyik olyan szóváltás után már nem tudtunk kellően zöldágra vergődni. Úgy, ahogy megbeszéltük, csak semmi nem lett már olyan, mint előtte, egy ideje meg már nem is beszélünk. Sokat gondolok rá, de tudom, hogy ezt már nem lehet olyanná tenni, mint amilyen rég volt.

2023. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.Az unokatestvéreimre gyakran gondolok,de ők le sem sz*rnak.
2023. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!