Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ma olyan időpontban jött...

Ha ma olyan időpontban jött házhoz csomagom, amit nem tudtam átvenni, akkor felhívhatom a futárt?

Figyelt kérdés
Kaptam értesítőt a sikertelen kézbesítés után, hogy holnap újra megpróbálja, de holnap se lesz alkalmas. A második sikertelen kézbesítés után a postára kerül, ahol átvehetem. Kérdésem, hogy bunkó dolog lenne felhívni a futárt, hogy amennyiben lehetséges holnap a városon belül másik címre kézbesítse a csomagot, ahol át tudom venni?

2023. jan. 31. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel. Még az is megeshet, hogy még ma arrafelé kanyarodik.
2023. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz neki szólni, hogy más címre vigye, nálam legalább is lehetett. Azonos faluban másik végére.
2023. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem viheti más címre.
2023. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen hivj fel, es akkor megvaltoztatja az idopontot ha tud. Vagy esetleg mas helyre adjon le vagy valaki mas vegye at.
2023. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3# de lehet.
2023. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Hívd fel. Mikor utoljára címre hozták a csomagomat, miközben munkában voltam, nekem áthozták a munkahelyemre, ami két sarokra van a lakcímemtől. Cserébe egy órával később hozták.
2023. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni a címváltozást. Én éppen egy képzésen ültem, amikor a fiamnak hozta a csomagot a futár. (Senki nem volt otthon) Egyeztettük az időpontot és a helyet és megkaptam. A futár is örül, ha megszabadul az aznapra kiosztott cucctól és nem kell vele este elszámolni és másnap ismét átvenni és próbálkozni.
2023. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. jan. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!