Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik utat válasszam?

Melyik utat válasszam?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 5 éve vagyunk együtt, gyermeket szeretne - én nem... Ketyeg a biológiai órája és választás elé állított. Én viszont élni szeretnék, ahogy eddig is, utazgatni, kalandozni a világ különböző pontjain, nem törődve mit hoz a holnap (úgy vélem sosem növöm ezt ki 36F). Másrészt ő életem párja és örökre bánnám, ha elveszíteném, de ugyanakkor azt is ha nyárspolgárságra kárhoznék.


Mi alapján dönthetnék? Úgy érzem bármit választok, elveszítek valami nagyon fontosat. Egyszerűen tanácstalan vagyok.



2023. jan. 31. 10:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

10, ki beszél itt szegény áldozatról?

Két ember együtt van, de a jövőt illető szándékaik eltérőek. Egymás áldozatai, ha már muszáj áldozatot keresnünk. És mindketten tehetnek róla, hisz összejöttek és nem egyeztettek rdemlegesen. és akkor már hibásod is van.


Ettől függetlenül a helyzet megan, de nem muszáj úgy végződnie, hogy vesztest meg áldozatot hírdetünk. A párkapcsolatok nem így működnek.

2023. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
11: Nem tudom kik ők, de kapásból ketten szegényezik. Miért szegény? Mert eddig naiv módon abban reménykedett majd egyszer biztos mégis akar gyereket a másik, most pánikol az utolsó pillanatban mert rájött elleni akar mielőtt lejár az idő? Ha a kérdező már hangot adott annak, hogy neki nem kell a nő meg eddig elfogadta így, meg nem is tudta mit akar. Most jött rá, hát így járt.
2023. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
12, azért az eléggé általános és normális jelenség, hogy az ember fiatalon nem akar még gyereket, aztán idővel mégis. Ezt azért nem lehet senkinek sem a szemére vetni, sem azt, hogy számít erre a fordulatra. A legtöbbeknél ugyanis megvan ez a fordulat.
2023. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
13: Ne haragudj, de 30+ éves volt amikor házasodtak, aki ebben a korban arra tesz fel mindent hogy majd talán, hátha gyökeresen eltérő hozzáállása lesz a pasasnak néhány éven belül az elég naiv. És még nagyon diplomatikusan fejeztem ki magam. Aztán pár év múlva jön rá, hogy neki mindenképpen kell gyerek. Így járt. Nehogy már sajnálni kelljen.
2023. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy sjanálni kell bárki tis?

Neked miért vannak ennyire intenzív érzéseid a Kérdező vagy a nője kapcsán?:D

2023. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
28%
Többen rögtön úgy írtak, mintha szegény áldozat lenne a történetben. Az hogy te hülye vagy ezért nem látod, vagy nem akarod látni arról nem tehetek. A mártírgyártás nem tetszik, nem intenzív érzéseim vannak a nője kapcsán te szerencsétlen : D
2023. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
És te miért a válaszokra reagálsz, miér tnem a kérdésre?
2023. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel te miért a válaszaimra reagálsz?
2023. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

Nézd kérdező, a képlet egyszerű. Mivel választás elé állított, és saját bevallásod szerint még nem szeretnél gyereket, akkor bármennyire is fáj, de el kell engedned.

Nem lehet fél szívvel belevágni a gyerekvállalásba. Vagy nagyon akarod majd te is egyszer, vagy lehet, hogy soha. Ez a jövő dolga, de most fix, hogy nem akarod még.

Szerintem nincs más út.


Az más kérdés, hogy egy nő hogy lesz képes egy átúszni egy jó kapcsolatból egy új kapcsolatba, majd ott is kezdeni mindent előröl, azzal is elvetetni magát, csak a gyerek miatt. Holott ő is téged szeret. De ez női dolog. Én pasiként sose fogom érteni.

Én is elengedtem már nőt emiatt, nagyon szar volt utána, de már van fiatalabb barátnőm, ő sokat segített túllendülni akkor, és nála még nem ketyeg semmi.

2023. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem 5 év házasság után kell ezt meg beszélni.Hanem már a kapcsolat elején leszögezni megbeszélni hogy ki mit szeretne mert ha a kapcsolat elején leszögeztétek volna hogy te nem szeretnél a feleséged meg igen akkor egyszerű lett volna mindenki külön útra ment volna.Szóval mindketten elb@sztátok.Váljatok el ez a legegyszerűbb.
2023. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!