Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem kényelmes/jó...

Szerintetek nekem kényelmes/jó/szabad életem van? Főleg férfiakat kérdezek

Figyelt kérdés

Érettségi után elmentem 1 évre egyetemre, de az a szak nem tetszett és kiiratkoztam. Aztán 3-4 évet dolgoztam, kalandoztam, világot láttam. Dolgoztam a Balatonnál vízimentőként, dolgoztam hotelben, de éltem Angliában is majdnem két évet. Izgi és nem robotolós munkáim voltak, én szépen emlékszem vissza rájuk, meg mellette is jó életem volt, buliztam, csajoztam, külföldön pénzt is tudtam félretenni. Aztán hazajöttem és 25 évesen elmentem egyetemre, amikor kitaláltam mivel akarok foglalkozni. Most is kijárok nyaranta dolgozni 3 hónapra külföldre és ott most már nettóban ilyen 4-5 milliókat meg lehet keresni 3 teljes ledolgozott hónappal és rengeteg munkaórával. Most tavaly nyáron már majdnem 5 milliót kerestem (az akkori gyenge forinttal számolva) és azt mind haza tudtam hozni (mínusz kaja és repjegy ára). Közben itt is van másfél éve egy jó, leendő szakmámba vágó diákmunkám, ahonnan elengedtek a nyárra is dolgozni, amúgy tanév közben bejárok heti 2 napot oda dolgozni, nyilván jelképes fizuért, de a CV-ben jól fog mutatni. Mellette csinálom az egyetemet, csúsztam 1 évet, de az sem gond. Közben családi segítséggel tavaly 28 évesen tudtam saját lakást is venni.


Most megvan az, hogy saját lakás, mellé ilyen éves 5-6 millió bevétel (nyilván ez csak az utóbbi két évben és a külföldi nyári és az itteni diákmunkával együtt), mellé pedig még élem az egyetemisták alapvetően elég laza életét, csajozgatok maximum huszonpár éves lányokkal és jól érzem magam. Ha elvégeztem az egyetemet, akkor elmegyek dolgozni egy kényelmes és viszonylag jobban fizető irodai munkába a szakmámban. Nekem ez a természetes, normális úgymond, mert ebben élek. Mit gondolsz az életemről? Néha van bennem rossz érzés és azt érzem bárcsak ott tartanék mondjuk karrierben ahol pár gyerekkori barátom, vagy bárcsak elsőre találtam volna jó szakot és 23-24 évesen elmentem volna dolgozni diplomával a zsebemben. Mit gondolsz?


2023. febr. 1. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
No flex zone
2023. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Örülj h van zséd,más örül ha a napi betevőjét meg tudja venni,ilyen árak mellett!
2023. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy mit dolgoztál kint, hogy 3 hónap alatt 4-5 milliót szedtél össze? Mert havi 4000 eurót általában jobb szakmunkások, diplomások keresnek. Egy átlag idénymunkás vendéglátásban, betanított munkakörben meg jobb esetben 1500-2000 eurót. Szállás ingyen volt?
2023. febr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg tekintve hogy költened is kellett, ezek szerint nettó havi 4500-5000 eurót kerestél kb?
2023. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírásból nekem úgy tűnik, hogy alapjaiban véve TE szereted a saját életedet és jól érzed magad benne (még ha a végére oda is biggyesztettél egy kis kétkedést). Akkor meg mit számít mások véleménye? :) Érezd jól magad! Ennyi. :)
2023. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!