Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy alfa szóbaáll a többi...

Egy alfa szóbaáll a többi férfivel, vagy inkább nagy ívben elkerüli őket?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Kerüli
Jóban van velük
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Az alfa konfrontálódik, irányít, nem kerül el semmit. A sigma nézi a majmok játékát kívülről, és nem érdekli, hogy mit gondol róla az alfa.
2023. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan hogy alfa.
2023. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

A sigma az incelek fantáziája.


Amit sigmaáak hisznek, az a alfa egyik része. Az alfanak nem celja a konfrontalodás, mert joban van magával. Az konfrontalodik szándékosan, akinek folyamatos megerősítés kell kívülről,hogy nem gyenge. Az alfanak erre nincs szüksége. Ha van valaki,van helyzet szóba áll. Ha nincs, nem. Nem kerül senkit, az elkerülés a félsz jele, az alfa nem fél.

2023. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hogy konkrét példát is írjak, én próbáltam jóban lenni a körülöttem levő un alfákkal, de folyamatosan csak eltapostak. Logikailag az nem lehetséges, hogy a másik alfa elfogadjon alfának és a társadalmi rendszerünk (szerencsére) azt sem teszi lehetővé, hogy béta pozícióba taszítsam le. így ha sok szempontból erősebb nálam, én meg kapcsolatban állok vele, mindenképpen ő irányít, ő manipulál, ezzel (de csak ezzel) ő marad az alfa.

Mivel már nem állatok vagyunk, információval etetem, ő meg információval irányít.


Ha nincs információcsere.(nem állok szóba velük) akkor nincs mivel irányítson és nincs mit elvegyen tőlem.

A társadalmi szabályok és törvények megvédnek az ellen, hogy a másik bántani tudjon, vagy komolyabb kárt okozzon nekem, ezért nyugodtan építhetek, úgynevezett "saját falkát" nem kell nekem szóbaállnom senkivel, főleg nem elfogadni alfának, vagy lemenni bétába, ott vannak, más területen, nem kell tudniuk róla, hogy én itt vagyok, egy kicsit odébb megint más területen. megférünk egymás mellett és kerüljük egymást. kijelöljük a határokat.

De semmiképp sincs információcsere, pacsizás, vagy egymás területét MEGOSZTÁS. ilyen nincs. vagy az övé, vagy az enyém, egyezkedés nincs.


Nem így van?


Ez így korrekt? erre gondoltam.

2023. febr. 1. 22:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy kivették az szexualitás kategóriából és átvágták ebbe a moslékba, hogy "emberek" mert talán kaptam volna releváns válaszokat is. Jó ez az oldal....
2023. febr. 1. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ez a kérdés a szexualitáshoz?:D
2023. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te még nem láttál férfiakból álló baráti társaságokat?
2023. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked súlyos szociális zavaraid vannak.
2023. febr. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A gammák meg a béták a hatalmas pedálgépek, az alfa hasznot húz a vergődőkből és igába fogja őket, a szigma meg szarik az egészre. :D
2023. febr. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem lehet komolyan venni azt, aki alfázik az emberi kapcsolatok témájában.🤔
2023. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!