Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki a holnapi...

Hogy bírjam ki a holnapi elintézni valómat ha a hátam közepére se kívánom?

Figyelt kérdés
Holnap mennem kell pszichiátriára szokásos időpontra de valahogy nagyon nincs kedvem menni meg a héten ez az egyetlen "kötelezettségem" meg hát előzőleg alakultak kellemetlenségek ezért se akarok de azt már biztosan elfelejtették de mégis...Max fél óra szokott lenni de így is soknak tartom, főleg hogy már sokkal jobban vagyok, megszüntek a gondok és hiába járogatok mindig ugyanazokat mondom így semmi újat nem mondok és néha kínos a hangulat amikor egyikünk se mond semmit, én már nem tudok többet mondani, ő még vár szerintem hogy mondjak még valamit de nincs több...igazából már többet nem is mennék oda de ezt megmondani nem bunkóság kicsit? meg nem is tudom hogy lehet e...már nem annyira sűrűbben járok mint korábban de még kell és nem tudom meddig. Hátam közepére kívánom ezeket az időpontokat....hogy vessek véget? Vagy legalább hogy bírjam ki a holnapot? Szerencsére közel van de maga a készülődés, öltözködés stb...egész héten nincs más programom csak ez és lehet ez miatt is ki vagyok tőle.

2023. febr. 1. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Kösd össze valami jóval. Pl ha végeztél akkor eszel egy mekis fagyit vagy valamit.
2023. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hat ennyit azert ki lehet birni foleg h semmi mas dolgod 😀 De ha semmi ertelme akkor nyilvan nem mennek. Miert lenne bunkosag? Ez egy szolgaltatas amiert gondolom fizetsz. De ha nem akkor se kotelezo..
2023. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-Nem fizetek mert tb-s csak ugy erzem sose lesz vége, hisz nem mondják hog yennyi nem kell jönni csak mindig mondják a kövi dátumot...felesleges.
2023. febr. 1. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Hat ha feleslegesnek ereznem biztos nem jarnek 🤷
2023. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mennék de nem tudom hogy mondjam meg ezt és félek a reakcióktól hogy mit gondolnak stb...már bánom hogy belekeztem az egészbe. pár alkalom alatt helyre jöttem de nem gondoltam bele hogy ilyen sokat kell járkálnom...
2023. febr. 1. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Lehet csak ki kelett dumalni magadbol es nincs is nagy gond ☺️ En siman megmondanam, h koszonom az eddigi segitseget, helyre kerultek bennem a dolgok ha esetleg ujra elojon ismet felkeresem viszlat. De ha teged erdekel masok velemenye akkor kamuzhatsz is.. pl h elkoltozol vagy hogy elkezdtel egy sportot, kepzest vagy barmit ami miatt mar nem ersz ra jarni
2023. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a kis gond hogy egyyszerre 2-höz is járok így nem tudom mit tegyek, egyikhez riktán járok, másikhoz surubben sajnos. De tényleg már elégnek érzem a látogatásokat. Egyébként ha érdekel bárkit szorogásos kényszerbetegnek mondtak mert tünetek alapján tényyleg stimmelt. De mára már semmi kényszer nincs maax kis szorongás még de azt egyeydül is már le tudom küzdeni. :)
2023. febr. 1. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!