Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha pánikolok?...

Mit csináljak ha pánikolok? Félek elaludni is

Figyelt kérdés
Egyszer mikor csak úgy éjszaka felébredtem betegnek éreztem magam, és kimentem a fürdőbe, és megláttam, hogy ki van pirosodva az arcom, és hogy ég az arcom, nagyon csúnya volt. De előtte is már éreztem, hogy fáj a torkom, így vettem be gyógyszert rá, és volt hányingerem is, öklendeztem is, de végül nem hánytam. Azóta félek elaludni is, mert mi van, ha arra ébredek újra, hogy ennyire csúnya, vagy még csúnyább az arcom, és nem lehet vele mit kezdeni. Volt már úgy hogy alvás előtt úgy bepánikoltam, hogy még a levegőt is nehezen vettem, remegtem.
2023. febr. 1. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Miert nem szedsz vitamint, iszol gyogyteát, mérsz lázat?

Lasd el magad abba tegyél inkabb energiat.

2023. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Citromfű tea, orbáncfű cseppek. Vegyél egy jó fürdőt. Nyugtasd le magad. Tereld el a rossz gondolataidat. Mondogasd hogy HUSS ! Mintha csak elküldenéd. Ha nem javulsz orvos.
2023. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarok diagnosztizálni, de ez NEKEM elég pánikroha-gyanús. Az nagyon durva testi tüneteket tud okozni... Nekem is volt olyan, hogy hipochonder gondolataim voltak (emiatt 2 felesleges látogatásom is volt ügyeleten), az is úgy volt hogy egyre jobban hergeltem magam bele, és eljutottam oda hogy nem kapok rendesen levegőt, tényleg szúr a mellkasom és kiugrik a szívem, szóval ez nem játék és próbálkozz nyugiteával, de ha nem egyszeri eset akkor fordulj orvoshoz
2023. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Hármassal egyetértek, csodákra képes a pánik. Beképzeltem egy betegséget, amiben egy ismerősöm volt éppen benne és ugyanazokat a tüneteket produkáltam, pedig fizikailag nem is érintkeztem vele (és senki mással akkortájt). A forró fürdő lassítja a pulzust, oldja a görcsöket. Utána foglald le magad egy filmmel, játssz, beszélgess, amíg fáradtnak nem érzed magad. Velem még sosem történt meg kétszer ugyanaz, ugyanúgy, ez vigasztaljon Téged is. ;)
2023. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Mit érdekel téged, hogy éjszaka milyen az arcod?
2023. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!