Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tagbaszakdt szerencsétlenség...

A tagbaszakdt szerencsétlenségbol hogy lehet kiszállni?

Figyelt kérdés

Leszakadt a ruhaszarito, vettem madzagot nem lehet feszesre meghuzni használhatatlan. Vettem inkanb akkor állványos ruhaszárítot a lába mindig szétesik, már csak az egyik oldalon van egy komotra van támasztva.

A csaptelep elborul kilóg ha meghúzzák, 1 hétig jó. Szétnézni is rossz az otthonomban. Minden pusztul csak.

Munkahelyre 8-17 ig vagyok bezárva, halálra unom, nők közt dolgozom nőként, őket is unom de eltrécselek velük. És örüljek hogy van munkám.

Pasim elhagyott, az előző is. Különböző okokból.(amiket irok, azt nem tudják rolam)

Barátok nincsenek mert nem találok hozzám hasonlo szép szingli csajokat, aki ne irigykedne mert en vekonyabb vagyok vagy ilyenek. Soknak meg már gyereke van.

Igy nincs kikkel eljárnom sem.

Pasik nagyon ritka ha vki tetszik igy nem merek online ismerkedni mert sok az aki ronda mint a bűn, és csak szexre menne. Az online igenytelen diszno férfiak eddig csak férfigyűlöletet váltottak bennem ki igy önvédelemből nem tudok online kapcsolatokat kiépíteni.

A szomszédaim gyakorta veszekszenek orditanak, ez is stresszel.

Van egy rakat tervem célom pl pénzkeresésre, de nem tudok érte tenni, mert blokkol egyfajta kóros fáradtság érzés. Így is, hogy egészségesen probálok enni, járok futni, mégis van ez a beteges fáradtságérzés,.amit munkában tudok leplezni viszont, hogy ne vegyék észre. Képes vagyok aktiv lenni, sokat beszélni meg szerepelni, feltalálni a spanyol viaszt kreativkodni fejleszteni, hogy ne azt lássák hogy belehalok az unalomba valójában es leesik a fejem a monitor elé. Ha épp nincs jelen a kollektiva pl ebédelnek, akkor esek csak össze a gépre. Mig nem látnak.

Boldogtalan vagyok.

El akarom magamtol dobni ezt az egészet, és kicserélni teljesen másra.

Most vettem valami öregeknek valo memoriaserkentő koncentrácio erositő tablettát vény nelkul, nem azert mert öreg lennék hanem mert csak ezt tudták ajánlani pedig itt is kerdeztem legális doppingszerekről, de semmi ötletek nincs, de ebben meg mintha nyugtato lenne. Vagy nem hat semmit. Vérképem maga a tökély, ezt a témát hagyjuk is.

Drogokhoz nem nyúlnék.


Tanácsok lépésekben hogyan cseréljem le ezt az egészet? Vagy magamat? Az életemet?



2023. febr. 4. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem neked egy nagy bebaszásra van most szükséged.
2023. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Isten óvjon mindenkit az ilyen rakás szerencsétlenségektől
2023. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nincs kivel.

A tagbaszakdt szerencsétlenségem átka ez is hogy még ezt sem tudom kivitelezni

2023. febr. 4. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Magaddal
2023. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Vitamin, meg elkéne menned orvoshoz. Lehet pajzsmirigy problémád all a fáradság mögött. Depresszió is lehet.
2023. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lol
2023. febr. 4. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan ki vagy égve, menj pszichológushoz
2023. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Uppsi 6. Ilyen hogy letezhet hogy nem én irtam hogy lol es beteszik kerdezo kommentjenek..?
2023. febr. 4. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de érdekes.
2023. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
emese most már indul a buszod
2023. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!