Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktad faceappozni a képeidet...

Szoktad faceappozni a képeidet? Ismersz olyat, aki igen?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés és csak nekem vannak érdekes ismerőseim, de egyre többet hallok erről az alkalmazásról. Van egy kolléganőm, akin mindig elképedtem mennyire fotogén, aztán mikor egyszer szóba került mosolyogva mondta, hogy "ja, az csak a faceapp miatt van". Tőle hallottam róla először, de azóta már nagyon sok lányon, sőt pasinak a képen is láttam. Kipróbáltam én is egy képemen és meglepett mennyire úgy tűnik csak egy picit javít rajtad, de közben totál más, mintha egy jobb/szebb verziódat látnád a képen. Ti mit gondoltok erről? Nem szomorú, hogy néhányan úgy használják, mintha elhinnék, hogy ők így néznek ki? Szerintem kicsit ijesztő hány embernek nincs semmi önbizalma és az ilyen alkalmazások csak rontanak ezen. Nem akarok álszentnek tűnni, én is szoktam szűrűt használni meg csak a jól sikerült fotóimat szoktam megosztani, de szerintem a faceapp már egy más kategória. Ti mit gondoltok arról, ha valaki használja?

2023. febr. 6. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem szomorú, hogy sokan használnak ilyet. Én azon is felháborodtam anno, hogy az iskolai csoportképen és ballagós képeken retusálva lettek a pattanásaim és a hegeim. Kikérem magamnak, ez vagyok én, ez is a testem része, ne szerkesztgesse át senki! Lehet hogy szebb a végeredmény, de az a végeredmény nem én vagyok. Úgy szeretem a testem ahogy van, és nem akarom, hogy más legyen. És szerintem sokkal jobban járnánk, ha mindenki így gondolkodna.
2023. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
50%
Eddig a pillanatig azt sem tudtam, mi az. Öregszem.
2023. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én kicsit sem vagyok fotogén. Ha használok appot, az jobban hasonlit valós énemre mint a natúr kép. Mások meglátása szerint is. Akkor meg minek ijesztgessem csúnya képpel az ismerősöket?
2023. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!