Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél és hogyan tennéd,...

Mit tennél és hogyan tennéd, ha több, az életminőségedet nagyban rontó egészségügyi problémával küzdenél fiatalon és több év orvosokhoz járás és magánegészségügyre költött százezrek után semmi esély nem látszana, hogy meggyógyulj?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Elfogadnám, hogy ezt dobta a gép. Senki sem tökéletes.
2023. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
De amúgy nem tudom, mi lenne erre a jó válasz!? Senkinek nem jókedvében van egészségügyi problémája, és nem azért, mert ezt kérte, vagy bármit tudna ellene tenni.
2023. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Fiatalon megvakultam.


Mit tettem?

Továbbtanultam, lediplomáztam, elköltöztem otthonról, munkába álltam, megházasodtam, élem az életem.


Nehezeb bmint másoknak? Igen.

Elvesztettem sok lehetőséget az életemben? Igen.

Itt a világvége? Nincs.

A kategóriát elnézve bőven jobb dolgom van, mint sok más embernek. Hálát adok, hogy nem az ő életüket kell éljem és "csak" a látásomat vesztettem el.

2023. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül!

Meg kell találni benne a pizitív dolgokat! Igen el lehet keseredni tőle, ha úgy állsz hozzá!

Nem tudom nállad pont milyen problémát,betegséget jelent!?

2023. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy alapbetegségem. A szüleimmel együtt amit tudtunk, kihoztunk az belőle. Nem vagyok 100%-ban rendben, de élem az életemet korlátokkal. Dolgozom, teszem a dolgomat. Van valaki, aki azt mondta, hogy az állapotomhoz képest 110%-os a teljesítményem.

Azt tudod tenni, hogy elfogadod a helyzetet, örülsz annak, ami jelenleg is van, igyekszel fenntartani az állapotot, és amit tudsz, mégjobban kihozni belőle.

2023. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
rébuszos őrült
2023. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vak válaszolónak üzenem, ha most megvakulnék, öngyilkos lennék.

Ha később, nem biztos.

Élethelyzettől és mentalitástól függ.


A kérdezőnek: lelétpél legalább külföldre?

2023. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!