Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már Veletek ilyen? Többi...

Volt már Veletek ilyen? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval röviden az a problémám, hogy bármikor, ha egy fiú (legyen az idősebb, fiatalabb, vagy velem egykorú) kedvesen valamit mond vagy ad át, akkor így zavarba jövök és ilyen fura érzés indul el bennem. Nem leszek beléjük szerelmes meg semmi, de napokig ezt a pillanatot így újra lejátszom magamban. Pl. Most volt a szülinapom, és kaptam ajándékot egy fiútól. De ő amúgy nem udvarolni akar, neki van barátnője, de mégis ez az érzés... Úgy jól esik, ha kedvesek. Amúgy nincsen kapcsolatom, lehet, hogy azért van ez, hogy vágyok valakire vagy csak a kamaszkori hormonok? 😅

Köszii a válaszokat! :)



2023. febr. 7. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Lehet tobbet kepzelsz bele.

Siman mosoly megköszön. Ebben nincs semmi. Gyakorold a tükörben.

2023. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem, erről nem a kamaszkori hormonok tehetnek, az átlagos önértékelésű (tehát se nem beképzelt, se nem önbizalomhiányos) emberek értékelik és helyén kezelik a pozitiv gesztusokat, visszajelzéseket. A szocmédiás mű-lájk cunaminak kb semmi értéke nincs már, csakis az "élőszereplős" interakció a hasznos :)
2023. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele a húszas éveim elejéig. Ha csak rámosolygott egy hím nemű , vörösre pirultam és beszélni sem tudtam. Aztán azt porgettem napokig a fejemben.

Valóban az ember ilyenkor nem tudja a helyén kezelni a legapróbb kedvességet sem, önbizalomhiányos lehetsz egy kicsit.

Én Szerencsére valamennyire kinottem, de a ha bokolnak (nem a férjem), azt még mindig nem tudom lereagálni normálisan.

2023. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat vegulis lehet hogy kicsit keves az onbizalmam, mert nekem az egesz szemelyisegem egy kicsit zarkozottabb az atlagnal, de azert nem mondanam magamat onbizalomhianyosnak. Ez majd az idovel javulni fog, mert mar most is javult elozo evekhez kepest.
2023. febr. 7. 21:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!