Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS össze kellene szednem...

SOS össze kellene szednem magam? 1 barátom meghalt a múlt héten. Kettő haldoklik. A feleségemnek emésztési gondjai vannak. Az elmúlt két évben fogyott 15 kg-ot. Ebből hetet egy hónap alatt (mármint most). Az orvosok nagyon "ráérnek".

Figyelt kérdés

Ha feleséget orvoshoz kell vinni akkor el kell kísérni, mert egyedül már a lakásban is nehezen mozog. (A héten váltottunk orvost, mert ha két év alatt nem tudtak semmit csinálni, akkor ott a dokival is lehet baj)


Munkából annyi van, hogy akkor is húzós lenne, ha rendesen tudnék dolgozni.


Amikor dolgozhatnék, akkor a figyelmem elkalandozik (ezt a szöveget is több, mint 10 perce írom)


Ilyenkor hogyan tudom magam nagyon gyorsan összeszedni?



#Szétestem
2023. febr. 28. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A sztoikusok szerint avval foglalkozz amire ráhatásod van.

Jelen esetben én a feleséged gyogyulasát valasztanám.

Vidd ayurvédáshoz

2023. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Mégis mire érnek ár az orvosok? Ti vártatok két évet.


Az interneten könnyen kiderül, melyik orvos a legjobb ilyen problémára, keressétek fel.

2023. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Igyál egy erős kávét vagy fekete teát. Írd össze a tennivalóidat (amit ma meg kell csinálnod) és állíts fel fontossági sorrendet. Közben hangosan mondd, hogy miket írsz, ez segít tartani a figyelmedet.

Állj neki a legelső teendőnek és csak arra koncentrálj, amíg be nem fejezed.

2023. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Fontossági sorrend.

Alvás. Ha nappal megy, akkor nappal, ha egyáltalán nem megy, akkor valamilyen segítséggel (B vitamin komplex, gyógynövényes dolgok, végső esetben altató), de legyen meg a napi megfelelő mennyiségű alvás, különben nem fogod bírni.

Ha van anyagi lehetőségetek rá, akkor forduljatok magánorvoshoz a feleségeddel.

Valami örömöt próbálj meg találni az életben.

2023. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Magánorvos, ha van rá pénz, illetve pszichológus neked.
2023. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz úgy válaszolni, hogy nem tudjuk milyen anyagi helyzetben vagy, és milyen vizsgálatokon vagytok túl a feleségeddel orvos ügyben, de egy hónap alatt 7 kg az nagyon sok, nagyon fel kellene gyorsítanotok a folyamatot, hogy kiderüljön mi baja. 2 év alatt _semmit_ nem állapítottak meg? Belgyógyászhoz vagy gasztroenterológushoz jelentkezzetek be magánúton első lépésként, vigyetek minden leletet. Ebben a szétcsúszott mentális állapotban megpróbálhatnál kérni néhány hét fizetetlen szabadságot a munkahelyeden, hogy legalább azzal ne kelljen foglalkoznod, tapasztalatom szerint ilyenkor az ember úgysem tud hatékony munkát végezni. Hosszú távon pszichológust javaslok én is.
2023. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Gasztroenterológushoz járunk és jártunk. Az eddigi, az pár havonta írt elő valami vizsgálatot, adott valami gyógyszert, pár hónap várakozás....

Annyit állapítottak meg, hogy helikobakter fertőzése van, de nem (csak) ez a baj gyökere, de minden más vizsgálat negatív. A kiirtrás sikertelen.

A mostani dokinak legalább leesett a tantusz, hogy nincsenek hónapok...

A pszichológus keresése folyamatban, már felmértem, hogy agyilag rossz állapotban vagyok.

2023. febr. 28. 12:15
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Értem, sajnálom, és remélem, hogy az új doki tud segíteni. Nem csodálom, hogy rossz állapotban vagy, ez bárkit kikészítene. :(
2023. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Fizetetlen szabadság nem jöhet szóba? 6-os és 8-as vagyok.
2023. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem
2023. febr. 28. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!