Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A jövőben elfogadnád,hogy a...

A jövőben elfogadnád,hogy a fejedbe chip-et ültessenek a transzhumanisták?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 00:29
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
39 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2023. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 NTBS ***** válasza:
100%
Én nem.
2023. márc. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bolond 🤪
2023. márc. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kik azok a transzmicsodasok?
2023. márc. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Kifejezetten követelném.
2023. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Milyen chipet, milyen célból?
2023. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A wef-nál lehet érdeklődni.
2023. márc. 3. 09:01
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
A World Economic Forum-ra gondolsz, vagy valami más konteó van a háttérben?
2023. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Anyjukba ültessenek.
2023. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az X akták s03e09-ben volt egy jelenet: Scully a nyakából kivett chipet megvizsgáltatat egy szakértővel, aki azt mondta: ilyen chipet készítettek a rokkantaknak is, akik az agyhullámaikkal működtetik a számítógépet, közvetlen elektrokemikális kapcsolatot teremt a chip az agykéreggel.


Ez volt 1996-ban.

2023. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Hol van az emberekben a nyo mkoveto? A szemelyigazolvabyban vagy a testunkben?

Kerdesem egy komment ihlette: Innen a 14. Kommentben irjak,h nyomkoveto van bennunk.

Van más is akit gyerekként azért nem szerette a chip és Dale t mert idegesítette azoknak a hangja?

Tudom ez furcsa, a legtöbb gyereket nem zavarta, engem viszont marhára tudott zavarni ez a lufi hang.

Tényleg van chip az oltásokban? Oltottak, ti éreztek valamit a karotokban? Nagyon félek tőle. Nem vagyok bűnöző, de nem akarom hogy lekövessenek.

Attól is félek, hogy hetekig lázas leszek és meghalok miatta. Mi az igazság? A covid azért nem annyira vészes igazából.

Azért kiáltották ki a koronavírus világjárványt, hogy bevezessenek bennünket a digitális világba?

Új korszak jön? Minden okos lesz? Az autók, lakások, városok, kávéfőzők, mosógépek...? Házirobot minden családban? A gépek felveszik egymással a kapcsolatot és beszélgetnek? Chipet ültetnek az emberekbe, hogy szinkronizálni tudják őket az okos eszközökkel? Ez...

Diákigazolványban a chip-re hogy lehet rátalálni, hol kell érdeklődni?

Elhagytam az irataimat köztük a diákigazolványomat is, hallottam hogy van benne egy chip amire rálehet keresni, így kiderülne hogy hol van a pénztárcám.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!