Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire számít normálisnak...

Mennyire számít normálisnak az, hogy egy temetésen nevetnek az emberek egymás szaván, figyelmen kívül hagyva az elhunyt család fájdalmát?

Figyelt kérdés

Voltam több temetésen is,és nagyon kiábrándítónak találtam az emberek tiszteletlenségét. Szotyiznak,nevetgélnek,és munkatémák,politikai témákat hoznak fel egymásnak. Hol ott egy temetésen, a családdal kellene beszélgetniűk,vigasztalniuk őket,ezzel is tartani bennük a lelket/erőt.


Mit gondoltok erről


2023. márc. 4. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Az én környezetemben ilyen nem fordult még elő, mert normális értékrenddel rendelkezünk, és ismerősöket is ugyanígy válogatjuk meg.


Az, hogy nálatok ilyen színvonal van....

2023. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos ilyen
2023. márc. 4. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
hát arról hogy ti közönségesek vagytok, nem mi tehetünk
2023. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szertartás végén a nevetgélés belefér,egyfajta feszültségoldásnak.Politizálni tahóság.
2023. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan benne van a végrendeletemben, amolyan utolsó kívánságként,ha leadnám a szerelést ne sírjanak és szomorkodjanak, hanem csapjanak egy bitangnagy partit az emlékemre.
2023. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
A halottnak mar mindegy. Az elokkel kell foglalkozni. A jokedv fontos.
2023. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szólj rájuk. Hangosan.
2023. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!