Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elrejteni a...

Hogyan tudom elrejteni a vagdosás hegeimet? Félek hogy a 4 napos osztálykiránduláson mi lesz, ha észreveszi a két osztályfőnök és a két osztály a vagdosás hegeimet...

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy komoly kérdéssel fordulok hozzátok! Már 2 éve folyamatosan borotvapengével vágom magam meg, olyannyira, hogy a húsom is látszik és olyan sebeket, amiket be is lehetne varrni. A hegek nagyon látszanak a kezemen, a vállamom jobban látszódnak, de az alkaromon is.

Kérlek segítsetek nekem és adjatok tippeket, hogy mit tegyek hogy elrejtsem? Alapozó semmit sem segít.A szüleim semmit nem tudnak, pszichológus meg nem igazán segített. Félek hogy az osztályfőnökök szólnak a szüleimnek.



2023. márc. 6. 19:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
12%
Pulcsiban nem tudsz esetleg menni? Ha van kedved írj rám is próbálok segíteni😀
2023. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Természetesen tudok pulcsiban menni, de félek, hogy az osztályfőnök a másik osztályból megkérdezi ha meleg lesz, hogy miért vagyok polóban 😅 A Tanár úr ugyanis észreveszi egyből, és tudni fogja hogy azért vagyok polóban, mert bántom magam. Köszönöm szépen a visszajelzést! 😃
2023. márc. 6. 19:58
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Akkor nem féltél, mikor a karodon hegedültél a pengével? Vagy hogy bármi következménye lesz? Esetleg hogy segítségre lenne szükséged és azt magadtól is kérni lehet ha egyedül nem tudsz a problémáiddal megbirkózni? Attól félsz, hogy segíteni akarnak neked és van jobb megoldás attól hogy megcsonkítod magad?
2023. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Hát kellett neked vagdosnod magad, a hülye fejedet abba, mostmár edd meg amit kifőztél. 😄 😃
2023. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen korban félelmetes egy csomó dolog. De amúgy ha beszélnél erről valakivel, lehet egy csomó stressz leesne a válladról, mert kiderülne, hogy nem annyira gáz.
2023. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én abban az időszakban tényleg nagyon szarul voltam lelkileg... Így nem igazán gondoltam meg a dolgokat, akkor nem érdekelt már semmi... De lehetséges, hogy segítséget kellett volna kérjek mintsem, hogy magambafolytom a problémáimat. Csak féltem segítséget kérni, és az az egyetlen személytől is akinek elmondtam és segítséget kértem leszarta a problémáimat, úgyhogy nem volt mit tennem így hát senkinek nem beszéltem az érzéseimről...
2023. márc. 6. 21:11
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Lelkisegély vonalak is vannak. Unokatesómnak is van hege, mondjuk ő csak egyszer vágta magát, de akkor nagyon. Ő folyton hennával fest rá, ami felületesen eltakarja ugyan, de inkább felkelti az érdeklődést, hogy mi ez a szép minta, és úgy már ki lehet szúrni. Esetleg befáslizhatod és azt hazudod, hogy ínhüvelygyulladásod van.
2023. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a visszajelzést, és a tanácsokat! 😃
2023. márc. 6. 21:37
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Még nincsen annyira meleg ezért a pulcsi jó ötlet esetleg egy vékonyabb hosszú ujjú póló.Szerintem senkit se érdekel,hogy mi van rajtad max akkor,ha nyár lenne és akkor lennél pulcsiban.Ha kérdésed van vagy csak segítség kellene írj nyugodtan!!
2023. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a visszajelzést, és válaszokat! Sokat jelent ez nekem! 😊
2023. márc. 6. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!