Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 50 éves körüli férfival...

Egy 50 éves körüli férfival elkezdtem beszélgetni Facebookon, volt egy nézeteltérésünk, és letiltott, de viberen olyan a kommunikáció, mintha mi sem történt volna, miért?

Figyelt kérdés
Szerintem a tiltás nem erre való, és gyerekesnek találom akkor, ha nem zaklatást akarunk vele megelőzni, személy szerint is ritkán használom, csak végszükség esetén, ha a sokadik kommunikáció is sikertelen. (29 vagyok) Csodálkozom, hogy egy 50 év körüli férfi hogy lehet ennyire gyerekes.

2023. márc. 13. 06:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdésben lévő helyesírási hibákért, keveset aludtam, mert ezen gondolkodtam. :D
2023. márc. 13. 06:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfi nem elég érett gondolkodású és nem tudja kezelni a nézeteltérést.
2023. márc. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Összeilletek. Te meg idejössz panaszkodni, hogy jaj, letiltott a Ferike. Brühühü. Ovis szint ez is. Neki mondjad.
2023. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

#3 Te meg ide jöttél válaszolni egy szerinted dedós kérdésre :) na most akkor te is dedós vagy?


Kérdező, az ilyenek miatt nehogymár ne tudj aludni, felejtsd el, szerintem viberen se beszélgess vele.

2023. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, idejöttem. Mert -kapaszkodj meg- megtehetem. Hiszen választ akar. A válasz a csávónál van a miértre. Neki mondja. Tőle kérdezze. Vagy ilyen tippmix életet akar, mindig mástól, idegenektől kérdezi meg, hogy mit gondol a másik? Egyiket sem ismerjük. Botrány, mi van a fejekben.
2023. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
#5 hál istennek te tökéletes vagy
2023. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy te mit projektálsz egy idegen emberre, akit nem ismersz, belekötsz egy válaszba, ahelyett hogy alkalmaznád a magas szintű békénhagyást, az csak a te állapotodat mutatja.

Az agresszió a legkönnyebb érzelem, alacsony szintű, mindenki képes rá.

2023. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
És amúgy ja, gondolj tökéletesnek vagy bárminek. Nekem az is rendben van. Csak igaz legyen.
2023. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Nos... velem is előfordul, hogy nincs türelmem az ostobákhoz, aztán letiltom őket.
2023. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Színjáték - a fütyikönyv irányába.
2023. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!