Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van hogy vannak...

Az miért van hogy vannak akiknek hiányzik a gyerekkoruk de vannak olyan emberek is akiknek nem hiányzik?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akiknek nagyon hiányzik a gyerekkoruk, én is ebbe tartozok.

Azonban vannak olyan emberek is akiknek egy kicsit sem hiányzik a gyerekkoruk, és csak előre tekintenek. Semmi hely nincs egy kis visszaemlékezésre sem.


Ti mit gondoltok?



2023. márc. 14. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég egyértelmű, nem tudom miért csodálkozol ezen.


akinek sok a rossz élménye, boldogtalan volt, sok negatív hatás érte, a családi körülmények is rosszabbak voltak, esetleg barátok hiánya, rossz iskolatársak....miért is hiányozna ez egy embernek??


Nekem is k**úrvára nehéz volt a gyerekkorom, és nem szívesen tekintek rá vissza.

2023. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább elfelejteném, de sajnos még ma is kísért néha. Nem születtem ezüstkanállal a számban és akkor még finoman is fogalmaztam😃.

Mindent amim van, a munkámmal szereztem. És igazad van, csak előre nézek.

Abban segített sokat a gyerekkorom, hogy könnyedén letudok mondani dolgokról, amiket nem engedhetek meg magamnak anyagilag, nem okoz frusztrációt, hogy például nincs szalon autóm, ezért nem fogok hitelt felvenni sem. Mivel gyerekkoromban semmim sem volt, az ilyen kihívásokon könnyen átlendülök.

2023. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek volt jó a gyerekkora. Te szerencsés vagy.
2023. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek remek gyerekkora volt, és jelen van az ellentettje is, ahogy azok is, akik valahol a kettő közt vannak. Viszont a szuper gyerekkor sem garancia arra, hogy valakinek hiányzik, mert elégedett a mostani életével és inkább arra fókuszál.


Nekem pl. átlagos volt, és a nagyimtól, kutyusunktól, egy-két konkrét emléktől eltekintve nekem sem hiányzik. Most boldogabb vagyok, helyem is kezdem megtalálni, szóval úgy érzem, jó úton haladok.

2023. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Én mindig is arra vágytam hogy felnőtt legyek, önálló legyek, arra mászkáljak, amerre akarok, intézhessem felügyelet nélkül a dolgaimat. Vissza csak azért mennék, hogy pár dolgon változtassak, vagy hogy láthassak valakit akit nagyon szerettem. De amúgy nem szeretnék még egyszer gyerek lenni, egy gyerek nem szabad, én nem tudnám ezeket a korlátokat elviselni.
2023. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!