Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Személyiségzavarban élők...

Személyiségzavarban élők csatlakoznátok egy discord szerverre beszélgetni?

Figyelt kérdés

Személyiségzavarban élők /borderline esetleg depresszióban stb/

Támogatnátok egy olyan ötletet hogy egy discord szerveren belül (mint pl egy terápiás körben) beszélgetnétek hozzátok hasonló emberekkel? Kortól és nemtől függetlenül?


Én személy szerint nem tudom hogy jó ötlet lenne e és az is lehet hogy nem én lennék benne a legaktívabb személy hiszen nagyon visszahúzódó és introvertált vagyok és nagyon paranoiás is egyben, továbbá borderline személyiség zavarom is van. Gyakran vannak hangulat ingadozásaim és hol szeretem az emberek hol pedig szinte utálom őket de mégis úgy gondoltam hogy jó lenne egy ilyen fajta csoport és lehet hogy rengeteg tanácsot tudnák adni egymásnak vagy csak épp meghallgatnánk egymást.

Ti csatlakoznátok?



2023. márc. 16. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem többet ártana, mint használna, a mentális betegek egymásra is rossz hatással tudnak lenni.
2023. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
A biztonságos, megértő közeg gondolata önmagában jó ötlet, de azért sokban különböznek egymástól a személyiségzavaros emberek is. Pl. a nárcizmus is az, és az olyan típus akár kárt is okozhat. Nem beszélve a beszabaduló rosszindulatú trollokról. Illetve a megfelelő szakirányú képzettség hiányáról.
2023. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Maga a beszélgetős közösség az jó ötlet, de ilyen terápiás jelleg viszont nem. Nincs szüksége arra senkinek, hogy hozzá nem értő önjelölt pszichológusok diagnosztizálják vagy adjanak számára tanácsokat. Az ilyesmi elsülhet nagyon rosszul is.
2023. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!